X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Об’єкти туризму в Росії"

Завантажити презентацію

"Об’єкти туризму в Росії"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Об’єкти туризму в Росії Prezentacii.com

Слайд 2

Географічне розташування Площа Росії становить 17,075 млн км². Столиця — Москва (11 млн мешканців). Росія розташована в східній частині Європи і північній частині Азії. Росія омивається водами 14 морів. Російська Федерація має найдовшу у світі берегову лінію — 37 653 км. Економіка Росії посідає 8 місце за величиною номінального ВВП, 5-те — за паритетом купівельної спроможності, 3-тє — за рівнем військового бюджету. За розвитком економіки відноситься до країн, що розвиваються. Обширні мінеральні й енергетичні ресурси зробили її одним з найбільших виробників нафти і природного газу в світі.

Слайд 3

Туристський потенціал Росії  Одними з найбільш привабливих туристичних ресурсів Росії є історико-культурна природна спадщина. Росія  традиційно сприймається як країна, яка зробила величезний внесок у світову культуру. Російські письменники, композитори, художники, вчені відомі у всьому світі. Крім того, на території країни сконцентровано безліч унікальних пам'яток історії та культури. На початку 2004 року в Державному реєстрі пам'яток історії та культури налічувалося 81 426 об'єктів спадщини, в тому числі 23 397 об'єктів федерального значення і 58 029 - місцевого значення. Багато з цих об'єктів воістину унікальні і можуть бути віднесені до світових скарбів культури.

Слайд 4

На території Росії знаходиться 20 об'єктів, що складають у Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, з них, 13 - як об'єкти культурно спадщини.  Основу історико-культурного та природного потенціалу Росії складають об'єкти, які доцільно класифікувати за їх характеристиками наступним чином: музеї та музеї-заповідники, національні парки, історичні міста і поселення.  Панорама Казані

Слайд 5

Природні пам'ятки Байка л — озеро в Росії, розкинулося в горах Південно-Східного Сибіру. Це найглибше прісноводне озеро на Землі, розташоване на висоті 456 м над рівнем моря; найглибша ділянка озера розташована поблизу острова Ольхон і становить 1642 м. Середня глибина його також дуже велика — 730 м. Площа — 31,5 тис. км²; вода дуже прозора (до 40 м). Це найстаріше озеро на планеті, яке збереглось до наших днів, — воно утворилось 25 млн років тому. Навколобайкальська залізниця

Слайд 6

Значну частину території займають гірські системи, в тому числі північна частина найвищої гірської системи Європи, Кавказу, у яких знаходяться багато водоспади, мальовничі каньйони, відомі серед альпіністів вершини, а також проживають багато унікальні види тварин. На Камчатці знаходяться відомі у всьому світі вулкани, і знаменита Долина гейзерів. Там же традиційно спостерігають великих ведмедів, які стали в очах іноземців своєрідним символом Росії.

Слайд 7

Антропогенні пам'ятки Найбільш популярні серед туристів Москва і Санкт-Петербург, також значною популярністю користуються маршрути по «Золотому кільцю Росії», в Новгород Великий, Псков, Казань, Волгоград. Проте, майже в будь-якому з нині існуючих історичних міст Росії є, що подивитися туристам. Спасо-Преображенський монастир Церква Іллі Пророка Успенський собор

Слайд 8

Церква Покрови на Нерлі Це рква Покрова на Не рлі — відома пам'ятка кам'яної архітектури Володимиро-Суздальської Русі XII століття, випадково збережена до XXI століття. Церква Покрова розташована на березі малої річки — Нерль на відстані один кілометр від Боголюбова. Вибудована цілком з білого тесаного камею. Належить до типу чотиристовпних, триабсидних храмів з одною банею, відомих в різних землях давньоруської держави

Слайд 9

Преображенська церква (Кижі) Преображенська церква (Кижі) (рос. Церковь Преображения Господня) — видатна пам'ятка російської дерев'яної архітектури початку 18 століття. Центральний експонат в Державного історико-архітектурного і етнографічного музею-заповідника «Кижі».

Слайд 10

Новгородський дитинець Новгородський дитинець (також Новгородський кремль) - фортеця Великого Новгорода. Дитинець розташований на лівому березі річки Волхов. Перша літописна згадка про нього відноситься до 1044 році. Є пам'ятником архітектури федерального значення, охороняється державою. Новгородський дитинець як частина історичного центру Великого Новгорода входить в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Слайд 11

Скульптура «Родина-мать зовёт!»  Скульптура «Батьківщина-мати кличе!» - композиційний центр пам'ятника-ансамблю «Героям Сталінградської битви» на Мамаєвому кургані у Волгограді. Одна з найвищих статуй світу. Скульптура зроблена з попередньо напруженого залізобетону - 5500 тонн бетону і 2400 тонн металевих конструкцій (без основи, на якій вона стоїть). Загальна висота пам'ятника - 85-87 метрів. Він встановлений на бетонному фундаменті глибиною 16 метрів. Висота жіночої фігури - 52 метри (маса - понад 8 тисяч тонн).

Слайд 12

Капова печера - карстова печера на території Бурзянского району республіки Башкортостан, РФ. Знаходиться на річці Білій в заповіднику «Шульган-Таш». Печера найбільш відома завдяки наскальних малюнків первісної людини епохи палеоліту.

Слайд 13

Кімберлітова трубка Мир — кар'єр, розташований в місті Мирний, Якутія. Кар'єр має глибину 525 м і діаметр 1,2 км, є одним з найбільших у світі кар'єрів. Видобуток алмазоносної кімберлітової руди припинено в червні 2001 року. На даний час ведуться роботи по будівництву підземного рудника з однойменною назвою, для відпрацювання підкар'ерних залишків, виїмка яких відкритим способом нерентабельна. За роки розробки відкритим (кар'єрним) способом з родовища видобуто алмазів, за неофіційними даними, на 17 млрд доларів США, вивезено близько 350 млн м³ породи.

Слайд 14

Кольська надглибока свердловина — найглибша в світі бурова свердловина. Розташована у Печензькому районі Мурманської обл. РФ біля м. Заполярний. Глибина 12262 м (свердловина СГ-3 на 2000 р. — 12 266 м). Споруджувалася в східній частині Балтійського щита для вивчення геології та металогенії континентальної земної кори з відбором керна по всій довжині свердловини. Здійснювалася бурильною установкою «Уралмаш-15000».

Слайд 15

Державний Ермітаж в Санкт-Петербурзі (від фр.  ermitage — місце всамітнення) — один із найбільших у світі художніх і культурно-історичних музеїв.

Слайд 16

Бурятія — центр російского будизма. 

Слайд 17

Монумент Перемоги на Поклонній горі — величний монумент на честь Перемоги СРСР у Німецько-радянській війні в столиці Росії місті Москві. Монумент Перемоги на Поклонній горі являє собою величезний обеліск з надміцної криці заввишки 141,8 метрів (символічно — по 10 сантиметрів на кожний день війни) вагою 1 000 тонн.

Слайд 18

Дякуємо за співпрацю! Презентацію підготували Учні 10 – Б класу Зінченко Віталій та Туник Юлія

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія