X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Місто-Чернігів

Завантажити презентацію

Місто-Чернігів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Місто-Чернігів Підготувала: Студентка 22 групи Науменко Марина Образец заголовка Эмблема организации

Слайд 2

Місто Чернігів - це адміністративний, промисловий, економічний і культурний обласний центр України. Він розташований на півночі України, в 140 км від Києва і 60 км від Славутича. Населення Чернігова складає близько 300 тис. чол. Образец заголовка

Слайд 3

Відповідно до історичних досліджень історія міста починається з 7 ст. н.е. і нараховує більше 1300 років. У Чернігові є багато древніх церков і соборів, що містять пам'ятники древнього живопису і архітектури 11-12 ст. Это другой параметр для обзорных слайдов, использующих переходы.

Слайд 4

У сучасному Чернігові, розташованому серед мальовничих пейзажів ріки Десна, мотиви теперішнього міста унікально сполучаться з древніми архітектурними пам'ятками пам'ятниками. Місто дуже зелене, і, звичайно ж, його визначні пам'ятки варто подивитися. Особливо це стосується його історичної частини, яку називають "Вал". Тут є тінисті парки, білосніжні церкви і золоті куполи. Прекрасні музеї і дванадцять гармат, які були подаровані місту Петром І.

Слайд 5

Слайд 6

Пам'ятники і меморіальні плити розповідають історію боротьби за незалежність у роки Першої і Другої світових воєн. Серед 22 відомих архітектурних пам'ятників 10-19 ст. найбільш видатними є Спасо-Преображенський собор, Собор Св. Бориса і гліба, Успенський собор, Церква Св. Параски, Свято-Ільїнська церква, Єлецький монастир, Церква Св. Катерини і Троїцький собор, із дзвіниці якого можна побачити панораму Чернігова.

Слайд 7

Чернігів також є і культурним центром. У місті є Драматичний театр, Молодіжний і Ляльковий театри, Філармонія, кілька будинків культури і кінотеатрів. Это другой параметр для обзорного слайда.

Слайд 8

Чернігів є дуже компактним містом, тому з Валу можна дуже легко добратися до його центральної частини, де пам'ятники старовини прекрасно сполучаються із сучасними адміністративними будинками, магазинами, кафе, готелями, магазинами, кафе, гостиницями. Какие способности приобретут слушатели по завершении обучения? Коротко опишите каждую цель и полезность данной презентации для слушателей.

Слайд 9

На даний час деякі з соборів відкриті для богослужінь, а в деяких із них розташовані музеї. Образец заголовка Эмблема организации Используйте заголовки разделов для каждой из тем, чтобы переход был понятен для аудитории.

Слайд 10

На Чернігівщині зосереджений значний туристичний потенціал. Сприятливі кліматичні умови, різноманітна флора і фауна, наявність 610 природних заповідних об'єктів роблять територію області привабливою для відпочинку. В області функціонують 13 санаторіїв і будинків відпочинку, численні профілакторії, бази відпочинку, дитячі табори, пляжі, лісопарки. Образец заголовка Добавьте слайды в раздел по каждой теме, включая слайды с таблицами, диаграммами и изображениями. Образцы макетов таблицы, диаграммы, изображения и видео см. в следующем разделе.

Слайд 11

Чернігівський край славиться великою кількістю пам'яток історії та архітектури ХІ-ХІІ ст. і XVII-ХІХ ст. Понад 200 із них мають світове значенн. Найбільш цінними пам'ятками домонгольського періоду є унікальні Спаський (ХІ ст.) та Борисоглібський (ХІІ ст.) собори, Антонієві печери та Іллінська церква (ХІ-ХІІ ст.), П'ятницька церква (ХІІ ст.) у Чернігові. Образец заголовка Будьте кратки. Сделайте текст как можно более кратким для использования крупного шрифта.

Слайд 12

На державному обліку в області перебуває 239 пам’яток архітектури та містобудування (з них — 171 національного значення), 2316 пам’яток археології (з них — 31 національного значення), 2279 пам’яток історії (з них — 8 національного значення), 127 пам’яток монументального мистецтва (з них — 1 національного значення). 14 міст і селищ міського типу включені до Списку історичних населених місць України. Це Батурин, Борзна, Ічня, Козелець, Короп, Любеч, Ніжин, Новгород-Сіверський, Остер, Прилуки, Седнів, Сосниця, Срібне, Чернігів. Microsoft Инженерное мастерство Конфиденциальная информация Майкрософт

Слайд 13

Microsoft Инженерное мастерство Конфиденциальная информация Майкрософт При наличии подходящего видеосодержимого, такого как примеры, демонстрации продуктов или другие учебные материалы, также включите его в презентацию.

Слайд 14

Образец заголовка Добавьте пример или смоделированную ситуацию для обсуждения и применения полученных знаний.

Слайд 15

Образец заголовка Обсудить результаты примера или моделирования ситуации. Перечислите рекомендации.

Слайд 16

Образец заголовка Подведите итог презентации, повторив важные моменты уроков. Что должны запомнить слушатели после презентации? Сохраните презентацию на видео для удобства распространения. (Чтобы создать видео, откройте вкладку "Файл" и выберите команду "Доступ". В разделе "Типы файлов" щелкните "Создать видео").

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія