X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Красиві та дивовижні місця природи"

Завантажити презентацію

"Красиві та дивовижні місця природи"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Красиві та дивовижні місця природи

Слайд 2

Почнемо зі знаменитого озера Уюні (Салар де Уюні), найбільшого в світі солончака, де після дощу створюється дуже цікавий ефект дзеркала. Уюні дуже популярний серед туристів і мандрівників, тут є навіть готель, повністю побудований із солі.

Слайд 3

Скляний пляж Каліфорнії в США унікальний за своєю природою. Він складається з тисяч дрібних скелець, відточених хвилями до абсолютно гладкого стану. Причиною тому стала звалище побутових відходів, що колись існувало тут. У підсумку, природа взяла своє і витіснила гори сміття, залишивши лише цю красу. Зараз пляж знаходиться під охороною держави.

Слайд 4

 Сент Люсія, розкішний тропічний острів і однойменна країна, що входить до складу Карибського Архіпелагу.

Слайд 5

Місце де лава зустрічається з океаном, Біг Айленд на Гаваях. Унікальне природне явище, яке рідко де побачиш, розпечена лава потрапляє в прохолодні океанічні води і остигає назавжди.

Слайд 6

Печери Марбл в Чилі ( Мармурові печери Чилі ). Завдяки мармуру вода тут здається ідеально блакитною. Все це досягається завдяки відбиттю світла і мармуру.

Слайд 7

Ельбрус, Кабардино-Балкарія, Росія

Слайд 8

 Гарячі джерела Памуккале, що розташувалися на скельних терасах загадкової форми. Це місце, як і більшість інших в нашому списку, входить до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО.

Слайд 9

Дощові ліси Амазонки в Південній Америці є легенями нашої планети. Вони розпростерлися на цілий ряд країн континенту і є одним з найбільш захоплюючих куточків Землі.

Слайд 10

Національний парк Єллоустоун знаменитий не тільки в Сполучених Штатах Америки. Це один з найбільших парків в світі, де розташовано безліч красивих гейзерів планети.

Слайд 11

 Водоспад Вікторія (Victoria Falls), Замбія і Зімбабве.  Неймовірна сила і сліпуча краса! Напевно, нікого не здивує, що цей «гримлячий дим» вважається одним з природних чудес світу і є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО .

Слайд 12

Дякую за увагу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія