X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Цікаві факти про Австралію

Завантажити презентацію

Цікаві факти про Австралію

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

АФРИКА. СТИХІЙНІ ЯВИЩА ПРИРОДИ. ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ МАТЕРИКА. ВИКОНАВ УЧЕНЬ 7 КЛАСУ ЖИБІНОВ ДАНІЇЛ

Слайд 2

Посуха – найбільше стихійне лихо Африки. Це тривала й значна нестача опадів, зазвичай при високій температурі та низькій вологості повітря. Особливо часто посухи трапляються у зоні саван Північної і Східної Африки. Посухи призводять до втрат врожаю сільськогосподарських культур, загибелі пасовищ і як наслідок — голоду людей у багатьох країнах.

Слайд 3

Зливові дощі та повені Країни західної екваторіальної Африки найчастіше потерпають від повеней, викликаних сезонними рясними дощами. Багато районів в цих країнах виявляються відрізаними від зовнішнього світу. Жителі опиняються перед загрозою голоду, епідемій.

Слайд 4

Пилові та піщані бурі Залежно від районів формування й напрямку переміщення пилові бурі в Африці називають самумом і сироко. Пилові бурі здебільшого поширюються в Сахарі. Ці сильні вітри піднімають із земної поверхні велику кількість пилу та піску і видувають верхній шар ґрунту, що незакріплений рослинністю, значно погіршуючи видимість. Пилові бурі можуть охоплювати значні простори розміром 600 км на 2500 км, засипати піском колодязі, караванні шляхи.

Слайд 5

Летюча чума – сарана Великої шкоди завдає нашестя сарани, яка збирається у величезні зграї й перелітає на тисячі кілометрів, по дорозі знищуючи врожай на великих територіях. “Килимом диявола ” охрестили африканці перельоти сарани, які приносять голодування мільйонам людей.

Слайд 6

Екологічні проблеми материка Проблема №1 Зменшення площі лісів Африки

Слайд 7

Причини знищення лісів: Розчистка лісових масивів для сільськогосподарських потреб населення.

Слайд 8

Використання населенням деревини для опалення та приготування їжі.

Слайд 9

Збільшення експорту деревини цінних порід.

Слайд 10

Екологічна проблема №2 Виснаження і руйнування ґрунтів. Наступ пустелі. Причини деградації ґрунтів та наступу пустелі: Знищення рослинності саван для ведення вогняно-підсічного землеробства. Інтенсивний випас худоби в країнах з посушливим кліматом. Близькість пустелі, що прискорює процес видування.

Слайд 11

Екологічна проблема № 4 Знищення тварин. Причини знищення африканської фауни: Полювання на тварин – основний шлях забезпечення тваринною їжею населення. Значні доходи в бюджет деяких країн дає торгівля слоновими кістками, бивнями, шкірою і хутром тварин. Браконьєрство.

Слайд 12

Слайд 13

Проблема утилізації побутових відходів Місто Агбогблоші в Гані – світовий смітник відпрацьованої електроніки

Слайд 14

Інші екологічні проблеми : Забруднення повітря відходами “ шкідливих ” виробництв – промислових філій розвинених країн

Слайд 15

Забруднення водойм промисловими та побутовими відходами

Слайд 16

Нераціональне використання покладів корисних копалин

Слайд 17

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія