X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Наука фізика в прислів’ях, приказках, загадках

Завантажити презентацію

Наука фізика в прислів’ях, приказках, загадках

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фізика в прислів’ях, приказках, загадках

Слайд 2

Природознавство в загадках

Слайд 3

Небесні тіла В синім небі світлячки – не дістать до них рукою, а найбільший світлячок зігнувся як черв’ячок . (Зорі і Місяць) Тисяча овець, а між ними один баранець. (Зорі і Місяць) Їхав Волох, розсипав горох, почало світати – нема що збирати. (Місяць і Зорі)

Слайд 4

В синьому мішечку золотих ґудзиків багато. (Небо і Зорі) Голубе барило увесь світ накрило. (Небо) Синя шуба покрила ввесь світ (Небо). Якого поля не можна зорати, на якому полі не можна каміння полічити? (Небо і Зорі)

Слайд 5

Вдень він спить, вночі – мандрує, Сяйво ніжне нам дарує. Уночі у тихій річці Любить плескатись в водичці. (Місяць) На небі біліє, світить, а не гріє. (Місяць)

Слайд 6

Він заходить до кімнати То кругленький, то щербатий. Входить в двері і в вікно, Ясним звуть його давно. (Місяць) По синьому морю золотий човник пливе. (Місяць) Рогатий, а не бик (Місяць).

Слайд 7

Із якого ковша не п’ють, не їдять, а тільки дивляться на нього. (Сузір’я Великої Ведмедиці). Яку кулю не заженеш у гніздо (Земну). Що існує вік на волі, а кружляє вічно в колі (Планета). Вертиться, крутиться, ніколи не стане, на нім живуть люди, і гори, і ями (Земля).

Слайд 8

В темнім небі пролітала, Вогняним хвостом махала. Не жар-птиця, не ракета Називається… (Комета). Летить жар-птиця, хвостиком гордиться (Комета). Він здалеку прилітає Оболонку чорну має, То його надійний щит, Звуть же як?... (Метеорит)

Слайд 9

Розгадавши кросворд, назвіть ключове слово. 1. Що існує вік на волі, а кружляє вічно в колі? 2. Вдень він спить, вночі мандрує, Сяйво ніжне нам дарує. Уночі у тихій річці Любить плескатись в водиці 3. Летить жар-птиця, хвостиком гордиться. 4. Він здалеку прилітає Оболонку чорну має, То його надійний щит Звуть же як?.. 5. Що сходить без насіння? 6. Голубе барило увесь світ накрило. 7. В темнім небі пролітала, Вогняним хвостом махала. Не жар-птиця, не ракета, Називається… 8. Яку кулю не заженеш у гніздо? 9.Він заходить до кімнати То кругленький, то щербатий Входить в двері і в вікно, Ясним звуть його давно. 10. Вертиться, крутиться, ніколи не стане, на ній живуть люди, і гори, і ями.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика