Глобалізація як явище кінця ХХ ст.: об’єктивні причини та наслідки явища
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Що таке глобалізація? Глобалізація – це процес всесвітньої уніфікації та інтеграції у різних сферах: економіці, політиці, культурі та ін.
Причини глобалізації Науково-технічний прогрес Інформаційна революція Вирішення міжнародних політичних і економіних питань Поглиблення міжнародного поділу праці
Позитивні ефекти глобалізації Об'єднання планетарного співтовариства Розширення економічних зв'язків Зменшення у майбутньому значення держав, їх кордонів та армій.
Негативні ефекти глобалізації Виникнення антиглобалізму у різних країнах Безробіття у розвинених країнах через перенесення виробництва в третій світ Негативний вплив на національні культури
Потогінне виробництво У багатьох бідніших країнах глобалізація є результатом діяльності закордонного бізнесу, який експлуатує працівників цих країн, щоб отримати перевагу над конкурентами завдяки нижчій заробітній платі працівників.
Глобалізація і Україна Україна, як і більшість країн світу, приймає активну участь в процесах глобалізації. Однак вона, нажаль, не є її суб'єктом, тобто глобалізація впливає на нашу країну, але не навпаки.
Україна співпрацює з такими об'єднаннями, що є одними з головних суб'єктів глобалізації: ООН НАТО ЄС СТО ВВФ ФІФА CНГ
Схожі презентації
Категорії