X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Збережемо природу Землі разом

Завантажити презентацію

Збережемо природу Землі разом

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Збережемо природу Землі разом Вплив людини на природу. Шляхи збереження й охорони природи на планеті. Найглобальніші екологічні катастрофи на Землі; Хто такі екологи?

Слайд 2

Ґрінпіс (англ. Greenpeace, у перекладі — «зелений світ») — міжнародна природоохоронна організація, яка бореться за збереження лісів, океанів, рослин і тварин на Землі. Заснована 1971 року в Канаді. У програмі Ґрінпісу є 6 завдань: зупинити глобальне потепління; зберегти природу океанів; зберегти стародавні ліси та джунглі; забезпечити атомне роззброєння ввести екологічне землеробство; припинити виготовлення токсичних речовин.

Слайд 3

Міжнародний союз охорони природи  МСОП— міжнародна організація, метою якої є збереження природних ресурсів  і впровадження екологічно чистих та сталих методів використання природних ресурсів. Заснована в 1948 році. З 1948 р. працює комісія з виживання видів. 1963 р. вперше видано «Червону книгу».

Слайд 4

Найглобальніші екологічні катастрофи на Землі

Слайд 5

П р о ф е с і я е к о л о г Екологи - це ті фахівці, які намагаються пояснити, чому висихають річки, гине риба або літом випадає сніг. Вони вивчають стан води, землі, повітря, вплив промислових відходів на рослини, тварин і людину. Фахівці вивчають наслідки запуску космічних ракет. Контролюють діяльність шкідливих виробництв. Стежать за утилізацією радіоактивних відходів. З того часу, як природу На Землі почали зневажати Змушений був Бог на землю Ангела свого послати. Йому ім'я еколог. Вас просимо запам'ятайте.

Слайд 6

Специфіка професії еколога: Якщо пощастить часті відрядження по країні. Моральне задоволення від свідомості того, що в черговий раз вдалося запобігти забрудненню навколишнього середовища.

Слайд 7

Переможці конкурсів Міні-плакат “Бережи природу!”: Кравченко Іван. Твір “Я більше не буду!”: Симоненко Іван. Виразне читання віршів про збереження природи на планеті Земля: Чевельча Марина і Куцевол Діана

Слайд 8

П р і с н а в ода Через цівку води трохи товщу за сірник за добу виливається зайвих 300-500 літрів води. Під час чищення зубів, якщо не закручувати кран виливається 6 літрів води. Якщо користуватися склянкою - триста мілілітрів. Під час прийняття душу – 10 літрів води, а під час миття у ванні – 80 літрів. Під час миття посуду, на якому засох бруд, води витрачається у 5 разів більше чим тоді, якби ви помили посуд відразу. ЕКОНОМТЕ ВОДУ!

Слайд 9

Собака Банка

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія