X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Збережемо природу Землі разом

Завантажити презентацію

Збережемо природу Землі разом

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Збережемо природу Землі разом» (екологічний проект) Красюк Олена Миколаївна Вчитель початкових класів КЗ «НСЗШ І-ІІІ ступенів № 16»

Слайд 2

Нерозумні дії людей на планеті Земля у найближчий час можуть повернутися великими нещастями, бідами усього людства. Що ж можемо ми зробити для навколишнього середовища? З чого треба почати свої дії? Саме такі думки, які актуальні у наш час, і спонукали розробити проект «Збережемо природу Землі разом».

Слайд 3

Природа в небезпеці! Знищення зелених насаджень Теплові забруднення Забруднення водойм Забруднення транспортом Забруднення сміттям

Слайд 4

Давайте замислимося!

Слайд 5

Охорона природи - раціональне використання природних ресурсів і бережливе ставлення до рослинного і тваринного світу, збереження рідкісних видів рослин і тварин.

Слайд 6

Учні 4 класу поділились на творчі групи і вирішили створити колективний плакат і розробили певні правила з охорони природи.

Слайд 7

Творча група : «Ліс» Завдання: 1. Розробити правила поведінки в лісі. 2. Виготовити з паперу об'ємні дерева.

Слайд 8

У процесі роботи

Слайд 9

Творча група: «Луки» Завдання: 1. Розробити правила поведінки на луках. 2. Виготовити об'ємні квіти з паперу.

Слайд 10

Виготовлення квітів із паперу

Слайд 11

Творча група: «Водойми» Завдання: 1. Розробити правила поведінки біля водойм. 2. Виготовити з паперу мешканців водойм.

Слайд 12

Обговорення правил поведінки біля водойм

Слайд 13

Очікувані результати проекту: створення колективного плаката «Збережемо природу Землі разом»

Слайд 14

Правила поведінки в лісі: 1. Не ламайте кущів та гілок дерев. 2. Гуляючи лісом не можна їсти невідомі рослини. 3. Не дозволяється брати в руки пташині яйця, пташенят, звірят. 4. Не залишайте вогнище без нагляду. 5. Після відпочинку, обов'язково заливайте вогонь водою, засипайте землю. 6. Голосно не розмовляйте, не галасуйте.

Слайд 15

Правила поводження на луках: 1. Не рвіть оберемки квітів 2. Не ловіть метеликів, не розорюйте гнізда джмелів 3. Не підпалюйте суху траву. У вогні гинуть рослини, комахи, гнізда птахів

Слайд 16

Правила поводження біля водойм 1. Не кидай сміття у воду. 2. Не залишай сміття на березі. 3. Не мий транспортні засоби у водоймах. 4. Висаджуй дерева на берегах водойм. 5. Не грайся на незміцнілому льоду взимку.

Слайд 17

Світ прекрасний навколо тебе. Сонце ясне і синє небо, Птахи і звірі, гори і ріки - Нехай він буде таким навіки. Нехай людина добро приносить, Бо світ навколо любові просить. Алла Потапова

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія