X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
З чого складається повітря. Збережемо повітря чистим

Завантажити презентацію

З чого складається повітря. Збережемо повітря чистим

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку: З чого складається повітря. Збережемо повітря чистим

Слайд 2

Чому потрібно дбати про чистоту повітря?

Слайд 3

Завдання уроку: Формувати уявлення про склад повітря. Дослідити, як повітря впливає на здоров´я людини. З'ясувати шляхи збереження чистоти повітря. Визначити джерела забруднення повітря.

Слайд 4

Слайд 5

Повітря – середовище існування живих істот. Воно допомагає літати й планерувати багатьом тваринам, а рослинам – розсіювати насіння і займати нові місця

Слайд 6

Слайд 7

Атмосферний тиск

Слайд 8

Зважуємо повітря

Слайд 9

Повітря в спальні

Слайд 10

“Карусель” (інтерактивна гра) Газоподібні речовини, з яких складається повітря. Яке значення в природі має кисень? Звідки в повітря потрапляє кисень? Які речовини забруднюють повітря? Яке повітря корисне для здоров´я?

Слайд 11

Щільність атмосфери

Слайд 12

Циркуляція повітря

Слайд 13

Так людина навчилась використовувати повітря

Слайд 14

Безповітряний простір

Слайд 15

Забруднення атмосфери

Слайд 16

Правила безпеки у лісі, в полі, на луках Не розпалювати багаття в лісі, коли стоїть суха, жарка погода. Вогнище розводять не ближче ніж на 50 м від хвойних дерев. Багаття слід заливати водою або засипати землею, піском. Суворо забороняється розпалювати вогонь і навіть запалювати сірники на полях у період дозрівання хлібів, збирання урожаю. Не розводити вогнища там, де суха трава, стоять копиці сіна. Побачивши пожежу, повідомити про це дорослих. Гасити пожежу віником з гілок листяних дерев, закидати землею, піском, заливати водою.

Слайд 17

Слайд 18

Кросворд “Повітря” 1 2 3 4 5 6

Слайд 19

Кросворд “Повітря” Як називається термометр, яким вимірюють температуру тіла людини? Газ, який виділяється при диханні живих організмів. Що виділяють рослини при диханні? Газ, якого в повітрі найбільше? Що відбувається з повітрям при нагріванні? Прилад, яким вимірюють температуру тіла.

Слайд 20

Підсумок уроку: Доповни речення: Повітря нам потрібне всім І дорослим … (малим) Мені, тобі, звірятку, … (пташці) Листочку, квіточці … (комашці) Чи під воду ми … (пірнаєм) Все ж повітря … (споживаєм) Комашка по землі … (повзе) І та повітрям … (дихає)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія