X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
з чого складається повітря

Завантажити презентацію

з чого складається повітря

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

З чого складається повітря. Збережемо повітря чистим

Слайд 2

Чому потрібно дбати про чистоту повітря?

Слайд 3

Слайд 4

Повітря – середовище існування живих істот. Воно допомагає літати й планерувати багатьом тваринам, а рослинам – розсіювати насіння і займати нові місця

Слайд 5

Слайд 6

Зважуємо повітря

Слайд 7

Повітря в спальні

Слайд 8

Так людина навчилась використовувати повітря

Слайд 9

Безповітряний простір

Слайд 10

Забруднення атмосфери

Слайд 11

Правила безпеки у лісі, в полі, на луках Не розпалювати багаття в лісі, коли стоїть суха, жарка погода. Вогнище розводять не ближче ніж на 50 м від хвойних дерев. Багаття слід заливати водою або засипати землею, піском. Суворо забороняється розпалювати вогонь і навіть запалювати сірники на полях у період дозрівання хлібів, збирання урожаю. Не розводити вогнища там, де суха трава, стоять копиці сіна. Побачивши пожежу, повідомити про це дорослих. Гасити пожежу віником з гілок листяних дерев, закидати землею, піском, заливати водою.

Слайд 12

Слайд 13

Кросворд “Повітря” 1 2 3 4 5 6

Слайд 14

Кросворд “Повітря” Як називається термометр, яким вимірюють температуру тіла людини? Газ, який виділяється при диханні живих організмів. Що виділяють рослини при диханні? Газ, якого в повітрі найбільше? Що відбувається з повітрям при нагріванні? Прилад, яким вимірюють температуру тіла.

Слайд 15

Підсумок уроку: Доповни речення: Повітря нам потрібне всім І дорослим, і … (малим), Мені, тобі, звірятку, … (пташці), Листочку, квіточці, … (комашці), Чи під воду ми … (пірнаєм) Все ж повітря … (споживаєм). Комашка по землі … (повзе) І та повітрям … (дихає).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство