X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПОВІТРЯ

Завантажити презентацію

ПОВІТРЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЦІКАВА ДИДАКТИКА ПОВІТРЯ

Слайд 2

Вправа „Де шифрувальники” 20 19 8 12 23 21 33 П О В І Т Р Я

Слайд 3

АНАГРАМА ОПІВТЯР ПОВІТРЯ

Слайд 4

Математична граматика ПОРА –РА +ВІТЕР – ЕР +РЯ = повітря

Слайд 5

Загадка Куди ступиш — всюди маєш, Хоч не бачиш, а вживаєш . (повітря)

Слайд 6

Асоціативний кущ ПОВІТРЯ

Слайд 7

Пові тря(рос. воздух, англ. air, нім. Luft f) – природна суміш газів, з яких складається атмосфера Землі.

Слайд 8

Атмосфера- повітряна оболонка Землі

Слайд 9

СКЛАД ПОВІТРЯ Головними складовими частинами повітря є азот, кисень і інертні гази. Кількість цих газів у повітрі не змінюється, тому їх називають постійними складовими частинами повітря.

Слайд 10

Властивості повітря без запаху заповнює всі порожнини легше води Знаходиться у ґрунті, воді безбарвне прозоре стискується при охолодженні розширюється при нагріванні

Слайд 11

Шифрограма- колограма Ключ: читати за рухом годинника через 1 букву, починаючи з виділеної. т і о Я! т у а м а б т й ф г я є р х з і д т в у о а п е ш Д ж и к

Слайд 12

Де є чисте повітря, там – життя. Доведи!

Слайд 13

Прислів’я про повітря (проаналізувати зміст ) Де є повітря, там і життя. Сонце, повітря, вода – найкращі друзі. Люди ідуть працювати, а він — повітрям торгувати. Сонце зігріває повітря, друг — душу......

Слайд 14

Приказка про повітря Якщо корови ввечері, йдучи додому, часто вдихають повітря, здіймаючи голову догори, лижуть ноги і з ревінням заходять до хліва — чекай негоди.

Слайд 15

Вправа “Поміркуй” Чому птахи настовбурчують пір'я під час морозів? Коли краще зберігається тепло в кімнаті: якщо вікно засклене товстим склом чи коли воно з подвійними рамами?

Слайд 16

Гра” ЗЕМЛЯ, ВОДА, ПОВІТРЯ, ВОГОНЬ ” Всі стають у коло, а ведучий - посередині. Він кидає комусь з дітей м'яча, вимовляючи при цьому одне з слів: "земля", "вода", "повітря", "вогонь". Якщо ведучий сказав "земля", то гравець, що впіймав м'яча, повинен швидко назвати якусь тварину. На слово "вода" треба назвати рибу, на слово "повітря" - птаха. Якщо ведучий скаже "вогонь", усі, махаючи руками, повинні крутитися на місці. Правила гри: неуважні вибувають з гри.

Слайд 17

Невидимі вороги в повітрі 3 однієї бактерії при t +30 С через кожні 30 хв. одержується 2мікроби. Скільки одержиться мікробів за добу? Мікроби перестають розмножуватися при t+3, +4 С. В зимовому морозному повітрі майже немає мікробів.

Слайд 18

Творча робота над задачею (постав запитання, склади обернену задачу) 1 варіант В чистому житловому приміщенні в 1 кб. м повітря - 15-20 тис. мікробів, на вулиці - до 5 тис. 2 варіант Підраховано, що в 1 кб. м повітря шкільного класу до початку занять 2600 мікробів, а під кінець занять 13500!

Слайд 19

Розв’яжи задачу В класі близько 300 кб. м повітря. Скільки мікробів в повітрі класу до початку занять? Скільки мікробів в повітрі класу на кінець занять? На скільки збільшилося мікробів в повітрі класу від початку занять і до кінця занять? За добу людина вдихає близько 12000 л повітря. Якби волосинки слизової оболонки носа не виводили із шляхів дихання пил, то за 70 років в легенях людини його зібралося б близько 5 кг. Скільки літрів повітря людина вдихає за тиждень? місяць?

Слайд 20

САНІТАРНИЙ БЮЛЛЕТЕНЬ Чи знаєш ти? За добу людина вдихає близько 12 тис. л повітря. Якби волоски слизової оболонки носа не виводили із шляхів дихання пил, то за 70 років в легенях людини його зібралося б близько 5 кг. Твої легені безперервно виконують велику роботу. Якщо б вони перекачували не повітря, а воду, то тільки за одну ніч підняли б на висоту другого поверху 0,5 тонн води. Ось такий потужний дихальний апарат створила природа!

Слайд 21

Українська міфологія В українській міфології культ повітря постає в іпостасях. Це можна пояснити, оскільки предметом зацікавлення, а то й пошанування, не може бути щось, до чого не доторкнешся, що не побачиш, не намалюєш. Логіка викладу набуває якихось дивних, ледь не магічних обертів: і вітру як такого ніхто не бачив, і повітря ніхто не мацав. Ще й одне мусить «представити» інше.

Слайд 22

Українська міфологія За прадавніх часів вважали, що простір, заповнений повітрям, розмірами більший, аніж земля, що на нього «спирається» небо, а земля «відпочиває». Наші пращури вірили, що земних елементів чотири: вода, вогонь, земля і повітря. До речі, тризуб-трисутність як символ є ще й втіленням одразу трьох стихій — землі, води й повітря.

Слайд 23

Повітря, діти, - цінність надзвичайна. Для нас – це існування джерело. У ньому вічна сила життєдайна, Живих істот без нього б не було.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство