X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Природоохоронні території"

Завантажити презентацію

"Природоохоронні території"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Природоохоронні території Підготували учні 43 групи Мишко Андрій та Матюха Олександр ©

Слайд 2

Природоохоронні території – це ділянки суходолу і водойм, природні комплекси та об’єкти яких мають особливу цінність. Природоохоронні території Національний природний парк Природний заповідник Біосферний заповідник Заказник Пам’ятки природи

Слайд 3

Національний природний парк - територія, яка виключена з експлуатації людиною, має особливу цінність і може використовуватися для відпочинку людини. Зазвичай ці території мають велику площу і займають мальовничу місцевість.

Слайд 4

Природний заповідник - територія, на якій зберігається в природному стані весь її природний комплекс і повністю заборонено будь-яку господарську діяльність людини.

Слайд 5

Біосферний заповідник - заповідні території, які мають міжнародне значення і створені з метою збереження у природному стані найтиповіших природних комплексів біосфери та здійснення екологічного моніторингу.

Слайд 6

Заказник - природна територія, створена для збереження і відтворення природних комплексів або окремих видів організмів. Заказники: мисливські, орнітологічні, іхтіологічні, лісові, ландшафтні.

Слайд 7

Пам’ятки природи - окремі унікальні природні утворення, які мають природоохоронне, наукове, естетичне або пізнавальне значення. Це місця поширення рідкісних видів тварин або рослин.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія