X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Карантинні види бур’янів Порядок проведення обстежень.

Завантажити презентацію

Карантинні види бур’янів Порядок проведення обстежень.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Карантинні види бур’янів Порядок проведення обстежень.

Слайд 2

Карантинні бур'яни - види бур'янів, які засмічують сільськогосподарські угіддя, луки, пасовища, узбіччя доріг, зростають на всіх типах ґрунтів і завдають значної шкоди сільському господарству та небезпечні для домашніх тварин і здоров'я людини.

Слайд 3

Проведення обстежень З метою виявлення вогнищ карантинних бур'янів та вжиття своєчасних заходів із локалізації та ліквідації їх вогнищ - державним інспектором з карантину рослин здійснюються обстеження земельних угідь з відбором зразків рослин.

Слайд 4

Види обстежень Щорічне контрольне обстеження. Обстеження 3-километрової зони пунктів пропуску через державний кордон та митних терміналів і постів. Щорічне одноразове обстеження. Обстеження 1 раз на два роки як складова частина контрольних.

Слайд 5

Види обстежень Обстеження 1 раз на три роки як складова частина контрольних. Щорічнен одноразове обстеження територій об’єктів регулювання. Щоквартальні обстеження протягом вегетаційного періоду.

Слайд 6

Обстеженню підлягають : : сільськогосподарські угіддя,насінницькі підприємства, науково-дослідні та дослідні установи,ботанічні сади, населені пункти, фермерські, особисті селянськігосподарства та присадибні ділянки, садозахисні лісосмуги талісосмуги залізниць і шосейних доріг, всі сільськогосподарськікультури і насадження, висівання і садіння яких проведенеімпортним матеріалом. також обстежуються території пунктівзавезення імпортних та вітчизняних підкарантинних матеріалів іоб'єктів, які надходять із карантинних зон.

Слайд 7

Обстеження проводиться в такі терміни: на необроблених землях, а також луках і пасовищах - зсередини червня до середини серпня; на посівах зернобобових, технічних, олійних культур - у період стеблування; на широкорядних посівах технічних і овочевих культур, в садахі виноградниках, парових полях - перед першою і другою міжрядною обробкою або культивацією пару; на посівах багаторічних трав - перед першою і другою косовицями.

Слайд 8

Обстеження на виявлення всіх видів карантинних бур’янів : Проводяться маршрутним методом шляхом проходження двома діагоналями і чотирма боками ділянки, що обстежуються. Зібраним зразкам присвоюють етикетку і відсилають до карант. лабораторії Після обстеження держ. інспектор з карантину рослин складає акт обстеження на виявлення карантинних бур’янів.

Слайд 9

Бур’яни

Слайд 10

Амброзія полинолиста

Слайд 11

Амброзія (сходи)

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Строки обстеження на посівах зернових-до виходу в трубку; на посівах з/б, технічних - при висоті рослин 8-10 см на посівах прос-них,садах, виногр-ах - перед першим міжрядним обробітком на посівах трав- перед першим укосом на необробнихземлях, луках, пасовищах –після масової появи амброзії

Слайд 16

Ценхрус якірцевий – Cenchrus pauciflorus Benth.

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Строки обстеження (ценхрус ) У фазу колосіння, коли ценхрус добре відрізняється від інших злакових бур’янів ( кінець липня - початок серпня)

Слайд 21

Гірчак повзучий - Acroptilon repens L

Слайд 22

сходи

Слайд 23

Гірчак повзучий

Слайд 24

Слайд 25

Строки обстеження (Гірчак повзучий) : В період цвітіння бур’яну – травень-червень; В період плодоношення червень - липень

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія