X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ХОЛОДИЛЬНИК , МИ І ДОВКІЛЛЯ

Завантажити презентацію

ХОЛОДИЛЬНИК , МИ І ДОВКІЛЛЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Команда авторів презентації:   ХОЛОДИЛЬНИК , МИ І ДОВКІЛЛЯ  

Слайд 2

Чи задумувалися Ви коли-небудь? Як холодильна техніка впливає на людину та навколишнє середовище? як вберегтися від шкідливого впливу холодильної техніки?

Слайд 3

Щоб дізнатися, наскільки жителі нашого міста, а також учні училища володіють інформацією про шкідливість холодильника, ми провели анкетне опитування Як утворюється холод у холодильнику? Як впливає холодильна техніка на довкілля? Чи знаєте Ви: Правила безпечної експлуатації холодильника?

Слайд 4

Ось його результати! Опитування хлопців (28чол) : І. Як впливає холодильна техніка на довкілля? ІІ. Як утворюється холод у холодильнику? ІІІ. Правила безпечної експлуатації холодильника?

Слайд 5

Опитування дівчат (30чол): І. Як впливає холодильна техніка на довкілля? ІІ. Як утворюється холод у холодильнику? ІІІ. Правила безпечної експлуатації холодильника?

Слайд 6

Опитування дорослих (38чол): ІІІ. Правила безпечної експлуатації холодильника? І. Як впливає холодильна техніка на довкілля? ІІ. Як утворюється холод у холодильнику?

Слайд 7

Еволюція сучасного холодильника: Холодильник минулого... Холодильник сучасності... Холодильник майбутнього...

Слайд 8

НАШІ ВИСНОВКИ

Слайд 9

Сальмонела Хвороби, що живуть в холодильнику:   Лістерії Кишкова паличка Холодильник та здоров’я людини Можливе отруєння фреонами!

Слайд 10

Увага! Загроза клімату Землі!   Холодильні речовини руйнують озоновий шар Землі Настає глобальне потепління Сонячне проміння безперешкодно потрапляє на поверхню Землі

Слайд 11

Не встановлюйте холодильник поблизу джерел нагрівання. Не змінюйте розетки і не користуйтеся адаптерами або подовжувачами. Не користуйтеся гострими предметами для зняття захисної плівки та інію. Не ставте у холодильник гарячу їжу. Не розміщуйте продукти харчування надто близько. Не використовуйте абразивні засоби для санітарної обробки. Розміщуйте продукти харчування таким чином, щоб вони не торкалися задньої стінки холодильника. Якщо спрацьовує електрика, не відкривайте двері холодильника. Сучасній людині без холодильника – не обійтися! Запорука безпеки холодильника – правильна його експлуатація!

Слайд 12

Наші інформаційні джерела http://serg-mns.narod.ru/Analit.htm http://www.nio-holod.com.ua/at_holod_02_2004.doc http://suslovsn.boom.ru/AXC.htm http://kpi.ua/maxnv/OPYSY_PROG/eaphv.pdf http://www.health-medix.com/articles/liki_ukr/2009-10-04/Sagaidak-Nikityuk.pdf http://www.uazakon.com/documents/date_4u/pg_iocsxo/pg2.htm

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія