X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Глобальні небезпеки людства"

Завантажити презентацію

"Глобальні небезпеки людства"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Глобальні небезпеки людства Підготував Лагода Віталій, учень 5–Б класу

Слайд 2

Політична проблема “ Гарячі точки ” планети – Близький Схід, Перська затока, Східна й Центральна Африка, Північний Кавказ. Половину коштів на військові потреби в світі витрачають СЩА та Росія.

Слайд 3

Політична проблема

Слайд 4

Екологічна проблема Над Антарктидою виявлена озонова діра у озоновому шарі, де зміст його менше звичайного на 40 – 50%. Ця діра на сьогодні вже більше материка Антарктида. Середня температура на Землі піднялася на 0,7 °C з часу початку промислової революції (з другої половини XVIII століття) 1 л нафти забруднює 12 м² поверхні води.

Слайд 5

Екологічна проблема

Слайд 6

Демографічна проблема Переважна більшість населення світу живе в країнах, що розвиваються (4,2 млрд. осіб). За прогнозами, до 2025 р. населення цих країн зросте ще на 3 млрд. осіб. За перше півріччя 2008 р. в Україні народилося 233,6 тис. немовлят, а померло 392 тис. людей, причому 2,5 тис. з них – діти віком до 1 року.

Слайд 7

Демографічна проблема

Слайд 8

Економічні проблеми В Україні енергоспоживання на одиницю виробленої продукції вчетверо-вшестеро вище, ніж у розвинених європейських країнах. Північна Америка і Європа споживають 80% ресурсів планети, живе там близько 20% населення. У багатьох країнах Африки, Азії, Латинської Америки постійно недоїдають 1 млрд. осіб. Загальний вітроенергетичний потенціал Землі майже в 30 разів перевищує річне споживання електрики в усьому світі.

Слайд 9

Економічні проблеми

Слайд 10

Соціальні проблеми За даними ООН, поширення епідемії СНІДу в світі в цілому сповільнилися. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилась на 20%. Натомість в Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий, серед дорослого населення він складає 1,1%. Щодня в Україні реєструється 48 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією. Також в Україні зростає кількість ВІЛ-інфікованих жінок. Від куріння щорічно помирає 3 мільйони людей. За статистикою, в 2005 р. 200 млн. людей приймали заборонені наркотики.

Слайд 11

Соціальні проблеми

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія