X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Милосердя і доброта – людства два крила

Завантажити презентацію

Милосердя і доброта – людства два крила

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Милосердя і доброта – людства два крила “Добро все переможе ” (народна мудрість)

Слайд 2

Жорстокість Зверніть увагу на малюнки та поміркуйте: Чи знайомі вам подібні ситуації? Чому люди стали такими жорстокими? Чому довкола стільки зла?

Слайд 3

Милосердя і доброта Людських бажань стає все більше і більше То те нам спати не дає, то се… Придбай одне – і вже дивись, за іншим Помчав: а раптом знов повзе? Є поміж нами і багаті, й бідні, Кому що треба – доля не пита, Та є другії речі, всім нам необхідні: На світі – мир, а в душах – доброта.

Слайд 4

З чого все починається? \ Ганс Крістіан Андерсен (1805 -1875) Милосердя і доброта – два крила, на яких тримається людство. Потреба в них повсякчас. Як сталося, що милосердя втратило свою цінність? Що відбулося з душею людини? Пригадаємо казку «Снігова королева». З чого почалися неприємності у героїв? Що трапилось з Каєм? Кай. Ой, мене щось кольнуло в серце, і щось попало в око! (Герда дивиться, а Кай відштовхує її, вона плаче) Кай. Чого ти плачеш? Ти тепер така негарна.

Слайд 5

Ганс Крістіан Андерсен писав: “Людина широко відкриває своє серце, душу, очі і дозволяє, щоб туди потрапили скалки чортівської школи. Тоді її серце стає крижаним, душа черствою, а очі незрячі. А коли цей лід розтопиться, залежить тільки від самої людини і від оточуючих її людей”.

Слайд 6

Кажімо більше ніжних слів Знаним, друзям і коханим. Нехай комусь тепліше стане Від зливи наших почуттів, Нехай тих слів солодкий мед Чиюсь гірку загоїть рану (Чи перший біль, чи то останній, - Коли б то знали наперед). Кажімо більше ніжних слів, Комусь всміхаймось ненароком, То не життя людське жорстоке, Жорстокі в нас слова черстві… Кажімо більше ніжних слів!

Слайд 7

“Добровсе переможе ” (народна мудрість)

Слайд 8

“Добро все переможе” Творчий пошук Знайдіть слова, які символізують Добро, а потім слова, які символізують Зло. Любити Сподіватися Байдужість Біль Шана Ненависть Повага Злагода Хороший Тривога Ніжність Сумний Хвороба Справедливість Війна Кров Поганий Щирість Жорстокість Зневага Посмішка Тепло Сонечко Радість Чемність Мир

Слайд 9

Як ви уявляєте добро? *Чи можна доторкнутися до добра? *Чи можна покуштувати? *Чи можна понюхати? *З чим асоціюється добро? *З яким предметом ви зв'язуєте поняття “Добро”? *Яку людину можна назвати доброю?

Слайд 10

Як ви уявляєте добро? З яким предметом пов`язуєте?

Слайд 11

Сім'я Уважно послухайте оповідання: Маленька дівчинка приїхала з мамою у велике місто. Пішли вони на базар. Мама вела доньку за руку. Дівчинка побачила щось цікаве. На радощах заплескала в долоні. І загубилася в юрбі. Загубилася і заплакала: - Мамо! ... Де моя мама? - Люди оточили дівчинку і питають: - Як тебе звуть, дівчинко? - Оля. - А маму як звуть? Скажи, ми зараз її знайдемо. - Маму звуть... мама... матуся. Люди усміхнулися. І знову питають: - Ну, скажи, які в твоєї мами очі: карі, сині, блакитні, сірі? - Очі в неї... найдобріші... - А коси? Які в мами коси - чорні, русі? - Коси... найкрасивіші... Знов усміхнулися люди. Питають: - Ну скажи, які в неї руки? Може, якась родимка у неї на руках є, згадай. - Руки в неї... найласкавіші. Пішли люди і оголосили по радіо: "Загубилася дівчинка. У її мами найдобріші очі, найкрасивіші коси, найласкавіші в світі руки".

Слайд 12

Слайд 13

Конструктори не, людей, Світ добрих, без. краще, Добре, багатства, ім'я. прийде, а, треба, саме, Добро, зло, шукати. кінчається, Все, що, добре, добре. чути, ще, Добре, зле, далеко, далі, а.

Слайд 14

Слайд 15

Творче завдання Закінчіть речення: “Мені добре, коли…”; “Бути милосердним це…”

Слайд 16

Добрим бути просто чи не просто? Не залежить доброта від зросту, І дитина робить добру справу. Як не кине друга на поталу. Як людей полюбиш, пошануєш, Силу для Добра в душі відчуєш. І закрутиться земля скоріше. Якщо разом станемо добріші. Доброта з роками не старіє, Доброта від холоду зігріє І якщо вона як сонце світить. То радіють І дорослі й діти.

Слайд 17

Коли мовчиш – мовчи з любові, Коли говориш – говори з любові, Коли виправляєш – виправляй з любові, Коли вибачаєш – вибачай з любові, Май завжди в глибині серця корінь любові. З того кореня виростуть тільки добрі справи. Святий Августин

Слайд 18

Презентацію підготувала учитель ЗОШ № 53 Лугова Тетяна Миколаївна

Слайд 19

Акция милосердия «Подари игрушку детям».

Слайд 20

Мы полагаем, что каждому доброму человеку приятно будет в этом поучаствовать. Цель акции состоит в сборе подарков для детей-сирот и детей из малообеспеченных семей, а также в воспитании в школьниках таких традиционных для человека душевных качеств, как сострадание, взаимопомощь и забота о ближних.

Слайд 21

Слайд 22

Без Доброты...нам было б слишком тесно... Без Доброты...нам было бы темно... Лишь с Добротой...хватает в сердце места... Чтобы любить и помнить...всё равно! И даже если...всё давно остыло... Нам Доброта поможет пережить... Всё то...что в сердце болью долго ныло... Чтобы опять виновного простить! Лишь с Добротой...способны к Состраданию... И Милосердию готовы...век служить... И чтобы быть Подобием...созданью... Необходимо...с добрым сердцем жить!!!

Слайд 23

Добро творить спеши, мой друг, И для друзей и для подруг, Порою им бывает худо, Добро твое им будет чудом.

Слайд 24

Голуб Анастасия с музыкальной композицией

Слайд 25

Две Алинки подружились

Слайд 26

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота