X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Психологічне здоров"я людини

Завантажити презентацію

Психологічне здоров"я людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Наукова робота Буковинська Мала Академія Наук Секція: Валеологія Тема: Психологічне здоров”я людини Роботу виконала: Сухопар Юлія Чернівці 2014р.

Слайд 2

План: 1.Поняття про психологічне здоровя 2.Критерії психологічної рівноваги 3. Велика кількість психічних захворювань діагностується у молодих людей 4. Пошкоджені нерви , психічне здоров’я 5. Стрес зменшує розміри мозку 6.Висновок

Слайд 3

Слайд 4

Поняття про психологічне здоров”я Психічне здоров'я – це рівновага та сталість психіки людини,адекватне сприйняття реального світу;нормальна діяльність вищих психічних функцій.Психологічне здоровя стосується розуму,інтелекту та емоцій.

Слайд 5

На думку директора відділу охорони психічного здоров'я ВООЗ Н. Сарторіуса, психічному здоров'ю можна дати таке визначення: по-перше - це відсутність явних психічних порушень; по-друге ~ певний резерв сил людини, завдяки яким вона може подолати не очікувані стреси; по-третє - стан рівноваги між людиною та навколишнім середовищем, гармонії між ним та суспільством.

Слайд 6

Психічні захворювання часто пов’язують з » неприродною » поведінкою. Експерти кажуть , що сьогодні » нормальна» людина зустрічається набагато рідше , ніж ми думаємо. Згідно з даними , опублікованими Всесвітньою Організацією Охорони здоров’я , до 20% дітей та підлітків у всьому світі страждають в тій чи іншій формі від психічних захворювань. Це на диво дуже велика кількість населення , яке, як правило , стереотипно , вважається здоровим. Фахівці повідомляють , що найчастіше психічні розлади торкаються молоді віком від 15 до 24 років. Більше того , наприклад , в Канаді ці захворювання є другою за значимістю причиною передчасної смерті або інвалідності.

Слайд 7

Пошкоджені нерви,психічне здоров’я Дослідники вже давно виявили,що знижена кількість мієлін( нервово- захисного волокна ) пов’язане з дегенеративними неврологічними розладами , такими як розсіяний склероз. У недавніх дослідженнях фахівців Синайської школи медицини було виявлено , що втрата мієлінової оболонки на нервових волокнах неминуче веде до розвитку психічних захворювань.

Слайд 8

Мієлінізація (покриття мієліном нервових волокон) є найважливішим компонентом нервової системи. Цей процес відповідає за ізоляцію нервових волокон і ефективну передачу сигналів головного мозку. Незважаючи на те, що найчастіше фахівці при аналізі психічних захворювань акцентують увагу на самих волокнах , стан » проводки » також не менш важливо . Ще більш дивним є той факт , що мієлін може пошкодитися в результаті впливу на нього екологічних та соціальних факторів.

Слайд 9

Стрес зменшує розміри мозку Тривалий стрес або наявність стресових психічних захворювань може призвести до хронічного , довгострокового викиду хімічних речовин. Кортизол,гормон стресу,має можливість безпосередньо вбивати клітини мозку , погіршує його загальну продуктивність, а також зменшує мозок за допомогою клітинної атрофії.

Слайд 10

Психологія здоров’я також розповідає про те, які емоції з якими органами можуть викликати проблеми. Гнів завжди відбивається на стані печінки, страх – нирок, а тривога – селезінки. Ображаючи людей, ви можете добитися виникнення шлункового захворювання, а засмучуючись – проблем з легенями. Не варто занадто чіплятися до людей, це провокує хвороби крові. А нав’язуючи іншим своє світогляд можна роздобути схильність до розтягування зв’язок і суглобів. Прихильність до матеріальних благ викликає грижу, а критикуючи оточуючих ви цілком можете заробити бронхіт, ангіну, пневмонію або нежить. Презирство до людей сприяє хворобам шкіри, а злість призводить до артрозу і артриту

Слайд 11

Проблема ще і в тому, що люди часто не розуміють – їх захворювання викликане нічим іншим, як внутрішніми чинниками. Тому, щоб зайнятися профілактикою захворювань, які можуть бути спровоковані внутрішніми факторами, психологія здоров’я пропонує всім намагатися викликати у себе позитивні емоції і виховувати корисні якості: щедрість, радість, безстрашність, щирість, сердечність, любов, доброзичливість та інші.

Слайд 12

Використані джерела: http://svitohlyad.com.ua/osvita/psyholohiya-zdorovya/ http://wayoflife.dp.ua/psyxichne-zdorovya/shho-take-psyxichne-zdorovya/3/ Http://cikavi-fakty.com.ua/category/rizne/ http://www.nasze-slowo.pl/доброзичливість-породжує-доброзичл/ http://uk.wikipedia.org/wiki/Психологія http://bucha-rada.gov.ua/index.php/home-site-frontpage/125-buchanski-novini-25-vid-1-lipnja-2011-roku/1416-faktori-jaki-vplivajut-na-zdorovja-pidlitkiv.html http://mykolaivka-zosh.edukit.cn.ua/distancijne_navchannya/psihologiya/desyatj_porad_yak_pidtrimati_psihichne_zdorovya/

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія