X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Хребет і здоров’я"

Завантажити презентацію

"Хребет і здоров’я"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хребет і здоров’я Роботу виконав Фірстов Антон Олександрович учень 9 класу СШ № 320 м. Києва Педагогічний керівник Загородня Зоя Гнатівна

Слайд 2

Мета роботи: дослідити як впливає вага портфеля на стан хребта. Об’єкт дослідження: діти школи різного віку. Актуальність даної теми : важкий протфель і здоров’я речі не сумісні.

Слайд 3

Основні методи досліджень: описовий - систематизується та описується теоретичний матеріал; експериментальний –проводиться дослід для закріплення та поглиблення сприйняття теоретичного матеріалу.

Слайд 4

«Скажи, у якому стані твій хребет, і я скажу твій вік і стан твого здоров’я» Що найстрашніше, хвороби хребта молодшають. За даними міської дитячої поліклініки різні патології хребта діагностують навіть у вихованців дитсадків. У дитсадках диспансерна группа складає 17% від числа вихованців, а у школярів – уже понад 30%.

Слайд 5

«Коли хвороб багато, хвороба одна - хребет», - казав він. Гіппократ

Слайд 6

Володимир Андрійович Берсенєв  Кандидат медичних наук, Директор Інституту проблем болю, Заслужени лікар України, Автор книги «Біль в спині».

Слайд 7

Хребет Хребет - це основа основ, частина скелета на частку якого припадає основне навантаження, що несе стрижень нашої фігури.

Слайд 8

Функції хребта: рухова — усі переміщення людини, пов’язані з хребтом; захисна — захищає від ушкоджень спинний мозок, нервові корінці, артерії й вени; амортизаційна — забезпечується амортизаційни ми властивостями хрящів, дисків;

Слайд 9

опорна — підтримка положення голови, кінцівок і внутрішніх органів; рівноваги — підтримка тіла в просторі; метаболічна — існує тісний зв’язок з обміном ре човин; Функції хребта:

Слайд 10

Будова хребта Кожен відділ хребта має таку кількість хребців: шийних — 7, грудних — 12, поперекових — 5, крижових — 5, куприкових — 4.

Слайд 11

11% Стандарти: 1-2 класи — 1,5–2 кг; 3-4 класи — 2–2,3 кг; 5-6 класи — 2,3–3,0 кг; 7-8 класи — 3–3,5 кг; 9-11 класи — 3,5–4,5 кг.

Слайд 12

Загальна кількість зважених портфелів

Слайд 13

Слайд 14

Вправи і рекомендації Кожен день треба виконувати по 6-12 вправ. Із рекомендацій я можу порадити переглянути розклад і зробити уроки парами, видавати два комплекти книг і видавати книги розподілені на чверті.

Слайд 15

Як вирішуються проблеми важких портфелів в інших державах

Слайд 16

Здоровий хребет – це запорука здоров’я всього організму. Не пошкодуйте сил, часу, щоб сформувати у Вашої дитини гарну поставу.

Слайд 17

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія