X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Генна інженерія та її досягнення

Завантажити презентацію

Генна інженерія та її досягнення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Генна інженерія та її досягнення

Слайд 2

Генна інженерія Генна інженерія - сукупність прийомів, методів і технологій отримання рекомбінантних РНК і ДНК, виділення генів з організму (клітин), здійснення маніпуляцій з генами і введення їх в інші організми.

Слайд 3

Генна інженерія знаходить широке практичне застосування в галузях народного господарства, таких як мікробіологічна промисловість, фармакологічна промисловість, харчова промисловість і сільське господарство.

Слайд 4

Генна інженерія людини У застосуванні до людини генна інженерія могла б застосовуватися для лікування спадкових хвороб. Однак, технічно, є істотна різниця між лікуванням самого пацієнта і зміною геному його нащадків. Нокаутні миші

Слайд 5

Однією з найбільш значущих галузей в генній інженерії є виробництво лікарських препаратів. Сучасні технології виробництва різних ліків дозволяють виліковувати важкі захворювання, або хоча б уповільнювати їх розвиток.

Слайд 6

З розвитком генної інженерії все частіше стали проводити різні досліди над тваринами, в результаті яких вчені домагалися своєрідною мутації організмів. Так, наприклад, компанія «Lifestyle Pets» створила за допомогою генної інженерії гіпоалергенного кота, названого Ашера ГД. В організм тварини був введений ген, що дозволяв «обходити захворювання стороною».

Слайд 7

Слайд 8

За допомогою генної інженерії дослідники з Університету Пенсільванії представили новий метод виробництва вакцин: за допомогою генетично сконструйованих грибів. В результаті був прискорений процес виробництва вакцин, що може, на думку пенсільванцев, стати в нагоді в разі біотерористичної атаки або спалахи пташиного грипу.

Слайд 9

Як вже згадувалося вище, розвиток генної інженерії не могло не відбитися на виробництві препаратів, що сприяють швидкому одужанню пацієнта. Так, отримані шляхом все тієї ж генної інженерії, бактерії сімейства Clostridium, введені в тіло, ростуть і розмножуються тільки в бідних киснем частинах пухлин, які є найбільш складно виліковними і донині.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія