X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Системи управління базами даних. Графічні пакети. Системи мультимедіа. Програмна інженерія. Захист інформації”

Завантажити презентацію

Системи управління базами даних. Графічні пакети. Системи мультимедіа. Програмна інженерія. Захист інформації”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського Інститут математики, фізики і технологічної освіти Творча робота Системи управління базами даних. Графічні пакети. Системи мультимедіа. Програмна інженерія. Захист інформації” Виконала: Домбровська О. В.

Слайд 2

Зміст

Слайд 3

СУБД Система управління базами даних (СУБД) - це пакет прикладних програм і сукупність мовних засобів, що призначені для створення, супроводження і використання баз даних.

Слайд 4

Найпоширенішими СУБД є FoxPro, Paradox, Clipper, Access, Oracle. Системи управління базами даних поділяють на:

Слайд 5

За характером використання системи управління базами даних поділяють на персональні (СУБДП) і мережні (СУБДМ).

Слайд 6

Основним елементом бази даних є таблиця. Також в базах даних є такі об’єкти: запити, форми, звіти.

Слайд 7

Схема даних – схема на якій відображуються таблиці та зв’язки між ними.

Слайд 8

Графічні пакети Графічні пакети – це програмне забезпечення, що дозволяє створювати, редагувати або проглядати графічні файли.

Слайд 9

Основні види графічних пакетів і редакторів • редактори для створення й ретушування растрової графіки; • векторні графічні редактори; • пакети верстання (настільні видавницькі системи); • пакети 2D-анімації; • програми для створення Web-сторінок; • 3D редактори; • пакети інженерного моделювання і проектування;

Слайд 10

Растрові редактори Ра стровий графі чний реда ктор — спеціалізована програма для створення і обробки растрових зображень. «Adobe Photoshop» — професійний програмний пакет для редагування зображень виробництва Adobe.

Слайд 11

Векторні редактори Векторні зображення – як сукупність різних геометричних фігур (ліній, багатокутників, квадратів тощо). Векторні графічні редактори дозволяють користувачеві створювати і редагувати векторні зображення безпосередньо на екрані комп'ютера, а також зберігати ці зображення у різних векторних форматах, наприклад, EPS, PDF, WMF або SVG.

Слайд 12

Векторні програми GIMP 2 - багатофункціональна програма для роботи з зображеннями, яку можна доповнювати за допомогою великої кількості безкоштовних плагінів, що значно розширюють її можливості. Підтримує більшість існуючих форматів. Hyper Snap 6 – одна з кращих програм для створення скріншотів, за допомогою якої можна створити цифрове фото будь-якого вікна комп'ютера чи його частини і зберегти його у відповідному місці в потрібному форматі. Picasa 3 - програма для зручного перегляду, редагування і впорядкування цифрових фотографій на комп'ютері а також обміну ними через Інтернет. SnapShot - програма для зняття скріншотів (всього екрану, окремого вікна чи вибраної користувачем області). Inkscape - безкоштовний, але досить функціональний векторний графічний редактор, потужний та зручний інструмент для малювання. Xara Xtreme 5 - ефективний векторний графічний редактор, який частково підтримує також і растрову графіку, характеризується високою швидкістю та надійністю роботи. За допомогою програми можна створювати чудові графічні композиції.

Слайд 13

Використання графіки в житті

Слайд 14

Мультимедіа- комбінування різних форм представлення інформації на одному носієві Мультимедіа може бути представлена у вигляді основних складових:

Слайд 15

Слайд 16

Мультимедійні ігри — такі ігри, у яких гравець взаємодіє з віртуальним середовищем, побудованим комп'ютером. Стан віртуального середовища передається гравцеві за допомогою різних способів передачі інформації (аудіальний, візуальний, тактильний). Наразі всі комп'ютерні ігри відносяться до мультімедийних ігор. В такий тип ігор можна грати як в поодинці на локальному комп'ютері або приставці, так і з іншими гравцями через локальну або глобальну мережу.

Слайд 17

Програмна інженерія КОМПАС 5.Х складається з двох підсистем креслярсько-конструкторського редактора КОМПАС-ГРАФІК редактора тривимірних твердотільних моделей КОМПАС-3D.

Слайд 18

Підсистема КОМПАС-ГРАФІК 5 призначена для автоматизації проектно-конструкторських робіт в різних галузях діяльності. Вона може успішно використовуватися в машинобудуванні, архітектурі, будівництві, складанні планів і схем - скрізь, де необхідно розробляти і випускати креслярську і текстову документацію.

Слайд 19

Слайд 20

Захист інформації

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Відкрийте базу даних, яку слід зашифрувати, у монопольному доступі. Відображається діалогове вікно Установлення пароля бази даних. Введіть пароль у полі Пароль, введіть його знову в полі Підтвердження, а потім натисніть кнопку ОК. Шифрування бази даних в Access за допомогою пароля

Слайд 25

Закріплення знань: Що таке СУБД? Які є моделі баз даних? Які ви знаєте об’єкти у базах даних? Які ви знаєте СУБД? Що таке мультимедіа? Що відносять до мультимедіа? Для чого призначений САПР “Компас”? Як захищається інформація?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика