X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Бактеріологічна зброя"

Завантажити презентацію

"Бактеріологічна зброя"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Бактеріологічна зброя

Слайд 2

Бактеріологічна зброя Бактеріологічна зброя використовується у вигляді різних боєприпасів, вражаючою силою яких є деякі види бактерій. Ці бактерії збуджують інфекційні захворювання, викликають епідемії. Бактеріологічна зброя вражає людей, сільськогосподарські рослини та тварин, а також воду і продукти харчування.

Слайд 3

Роль бактерій в житті людини Бактерії - це примітивні одноклітинні організми, що мають мікроскопічні розміри від 0,1 до 28 мкм. Бактерії виконують важливу роль у кругообігу речовин у природі. Бактерії, що живуть у ґрунті, забезпечують його родючість. Ціанобактерії та бактерії ґрунту засвоюють азот повітря і збагачують ним ґрунт (бульбочкові бактерії, азотобактер). Утворення нафти та природного газу відбувалося за участі бактерій. Бактерії використовуються у харчовій промисловості — при скисанні молока, виготовленні йогуртів, сирів.

Слайд 4

УМОВНО-ПАТОГЕННІ МІКРООРГАНІЗМИ  Це мікроби, які здатні при зниженні природної резистентності макроорганізму викликати захворювання, для яких характерна від сут ність нозологічної специфічності (той самий вид мікробів може викликати запальні процеси різних органів і тканин, і, навпаки, різні види мікробів здатні викликати гнійно-запальні процеси того самого органа чи тканини). Патогенність – це здатність мікроба певного виду при відповідні умови викликати притаманне нього інфекційне захворювання. Отже, патогенність є видовий признак.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія