X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Зброя масового ураження"

Завантажити презентацію

"Зброя масового ураження"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: “Зброя масового ураження”

Слайд 2

Збро я ма сового ура ження — зброя, призначена для нанесення масових втрат або руйнувань на великій площі.

Слайд 3

ЗМУ характеризується великою руйнівною спроможністю та великою територією ураження. Об'єктами можуть бути як самі люди, так і навколишне середовище: родючі грунти, місцевість, рослини, тварини.

Слайд 4

На озброєнні сучасних держав перебувають три основні види зброї масового ураження: хімічна зброя; біологічна зброя; ядерна зброя.

Слайд 5

Вражаючі фактори ядерного вибуху:

Слайд 6

Для хімічної зброї вражаючим фактором є дія отруйної речовини (ОР) певного виду (газоподібного, аерозольного, на поверхні предметів). Час дії ОР залежить від її виду та від метеорологічних умов.

Слайд 7

Для біологічної зброї вражаючий фактор — збудник хвороби (аерозоль, на поверхні предметів). Тривалість дії може змінюватись в залежності від збудника та зовнішніх умов від декількох годин до десятків років (природні спалахи сибірської виразки існують щонайменше десятиріччями)

Слайд 8

Зброя масового ураження гіпотетично може працювати і на інших принципах: інфразвукова зброя радіологічна зброя надрадіочастотна зброя генетична зброя геофізична зброя або тектонічна зброя променева зброя

Слайд 9

Ядерна Зброя Я дерна збро я — зброя, дія якої заснована на використанні енергії, яка вивільнюється під час ядерних реакцій. Належить до зброї масового ураження.

Слайд 10

Вибухи ядерної Зброї

Слайд 11

Види вибухів ядерної зброї Надземний вибух Підземний вибух Повітряний вибух Підводний вибух Висотний вибух

Слайд 12

Біологічна зброя Біологічна зброя — зброя масового ураження, що існує переважно у виді спеціальних боєприпасів і бойових приладів із засобами доставки, споряджені біологічними засобами. Біологічна зброя призначена для масового ураження людей, тварин,рослин та деяких видів воєнного майна і спорядження. До біологічної зброї відносяться деякі види хвороботвірних мікроорганізмів, які здатні викликати інфекційні захворювання у людей (бактерії, віруси, грибки і токсини).

Слайд 13

Наслідки біологічної зброї

Слайд 14

Хімічна зброя  Хімічна зброя — це зброя масового ураження, дія якої ґрунтується на токсичних властивостях деяких отруйних речовин.

Слайд 15

Перше застосування хімічної зброї Застосування хлору у І світовій війні Під час другої Іпрської битви на території Бельгії німецьке командування вперше віддало наказ про застосування отруйного газу – хлору.

Слайд 16

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне