X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ядерна зброя

Завантажити презентацію

Ядерна зброя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Друге життя паперу

Слайд 2

Переробка «Друге життя використаного паперу». Можливості повторної переробки та що саме відбувається з папером, що Ви здали до макулатури – у сьогоднішній статті! .

Слайд 3

Переробка Є три категорії паперу, які можуть бути використані для переробки: обрізки, передпобутові та постпобутові відходи.[1] Обрізки - паперова обрізки та відходи після виробництва паперу, які переробляється безпосередньо на паперовій фабриці. Передпобутові відходи - це матеріал, який випустив паперовий комбінат, але його відбракували до отримання споживачами. Побутові відходи - це вже матеріал, отриманий після використання, наприклад, стару тару з гофрованого картону (гофрокартону), старі журнали і газети.[1] Папір, придатний для переробки, називається "макулатура", її часто використовують для створення упаковки з відлитої пульпи. Промисловий процес видалення друкарської фарби з паперової сировини під час її переробки винайшов німецький юрист Justus Claproth, в результаті значно покращується якість сировини для подальшої переробки.

Слайд 4

Слайд 5

Друге Життя Використаного Паперу Кожного дня в нашій країні використовується шалена кількість ресурсів, які спрямованні на задоволення потреб нашого суспільства. Але в цього явища є і зворотна сторона – це забруднення навколишнього середовища, вичерпаність та обмеженість ресурсів, довгий процес їх відновлення.

Слайд 6

Вироби зі старого паперу

Слайд 7

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика