X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Знак Зодіаку-Телець"

Завантажити презентацію

"Знак Зодіаку-Телець"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: Знак Зодіаку-Телець.

Слайд 2

Як виглядає на зоряному небі Знак Зодіаку?

Слайд 3

Слайд 4

Як позначається Знак Зодіаку? Символ.

Слайд 5

Слайд 6

В який період на зоряному небі є Знак Зодіаку?

Слайд 7

Слайд 8

Історія виникнення Знаку Зодіаку.

Слайд 9

Телець (лат. Taurus) — другий знак зодіаку, відповідний сектору екліптики від 30° до 60°, рахуючи від точки весняного рівнодення, весняний; постійний знак тригону Землі. Відповідно до західної астрологічної традиції Сонце знаходиться в знаку Тельця приблизно з 20 квітня по 21 травня, згідно з ведичною  — Врішабха з 15 травня по 15 червня. Не слід плутати знак Тельця з одноіменним сузір'ям Тельця, в якому Сонце перебуває з 14 травня по 19 червня. Планета, що керує знаком — Венера, екзальтує Сонце, Марс у вигнанні. Управителями по трипліцитету є Венера, Місяць, Марс (за Доротеєм Сідонським). Першим деканом Тельця управляєМеркурій, другим- Місяць, третім- Сатурн. У Тельці розташовані два зоряних скупчення — Плеяди та Гіади.

Слайд 10

Яскрава зоря Сузір’я.

Слайд 11

Слайд 12

Загальна характеристика.

Слайд 13

Тельці мають благородний і незалежний характер. Маючи силу, вони, як не дивно, не поспішають її використовувати, чекаючи на найбільш доброї нагоди, але частенько упускаючи його. Наполеглива праця, а не везіння, сталість, а не порив - ось ключ до успіху в житті Тельців.  У рішеннях, як і у вчинках, Тельці зазвичай неквапливі. Добре, якщо у них є можливість розмірковувати на самоті - люди цього знака як ніби не піддаються прямому сторонньому впливу, але іноді приймають чужі думки за свої.  Тельці зазвичай ласкаві, але у проявах своєї доброти бувають неспритні, до того ж надмірно наполегливі. Крім того, вони іноді занадто вперто нав'язують оточуючим свою думку, закликають іти своєму наприклад, не нехтують і іншими способами впливу на людей. Брехня Тельці ненавидять, але іноді все ж таки вдаються до неї, причому, як правило, їх слова вселяють довіру. 

Слайд 14

У своїх цілях і прихильність Тельці постійні. Вони здатні відкласти реалізацію задуманого, але ніби ніколи не забувають про свої плани. Друзів Тельці зазвичай завойовують в юності, коли їх характер особливо гнучкий, але зберігають на все життя.  Тельцям зазвичай не властиві жорстокість і жадоба помсти, але вони не прощають обману і зради, довго і болісно переживаючи образу.  Жінки-Тельці надзвичайно сильні духом, але ведуть себе м'яко; їм властиві ніжна наполегливість, а не агресивне впертість. Доводити свою перевагу, навіть відчуваючи його, вони не будуть: повна впевненість у тому, що настане момент, коли це стане очевидно, допомагає їм терпляче чекати - деколи, все життя.  Чоловіки-Тельці незбагненним чином поєднують своє спокій і розсудливість з романтичністю і сентиментальність. Вони схильні домінувати в сім'ї, і, спокійно підкоряючись вимогам начальника на роботі, будуть ігнорувати прохання дружини зі своїм звичайним упертістю. 

Слайд 15

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія