X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
приймачі випромінювання небесних святил

Завантажити презентацію

приймачі випромінювання небесних святил

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Космічна Україна

Слайд 2

Факти про космос 1)Багато хто знає, що Земля здається піщинкою на тлі таких планет-гігантів, як Юпітер і Сатурн. При цьому всьому маса Сонця становить 99% від маси всієї Сонячної системи.

Слайд 3

2)З ядра Сонця до його поверхні фотон в середньому йде 170 000 років. Після цього він долітає до Землі всього за 8 хвилин.

Слайд 4

3)Як припускають астрономи, далеко за межами орбіти Нептуна знаходиться так звана хмара Оорта. Згідно недавніх досліджень, в ньому може знаходитися небесне тіло розміром з Землю.

Слайд 5

4)У сузір'ї Орла було виявлена газова хмара. Як вважають астрономи, в ньому міститься достатня кількість алкоголю, щоб зробити 400 трильйонів трильйонів пляшок пива.

Слайд 6

5)Вважається, що сьогодні кожен день тільки в Чумацькому шляху народжується близько 275 мільйонів нових зірок.

Слайд 7

6)Гору Олімп - найбільшу гору в Сонячній системі можна знайти на Марсі. Висота цього вулкана в 3 рази перевищує висоту Евересту і вершина Олімпу виходить за межі атмосфери Марса. Гора також настільки широка, що якщо стояти на краю її кальдери, то основа вулкана буде ховатися за горизонтом.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Астрономія