X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Овен

Завантажити презентацію

Овен

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сузір’я овна

Слайд 2

Сонце входить у знак Овна 21 березня, відмічаючи цим день весняного рівнодення (початок весни); в сузір'я Овна воно входить 18 квітня. Найкращі умови для спостережень наприкінці літа, восени і взимку. Три головні зірки — Гамаль («голова барана»), Шератан («слід» або «знак») та Мезартхім (відповідно α, β, та γ Овна) легко знайти: вони лежать на південь від Трикутника. Зірка четвертої величини Мезартхім стала однією з перших подвійних зірок, відкритих за допомогою телескопа (Р. Гуком у 1664).

Слайд 3

Характеристика овнів Енергійні Агресивні і неспокійні Наполегливі і швидкі Імпульсивні Оптимістичні Наївні

Слайд 4

Овни вимогливі і до себе , і до тих , хто їх оточує .Вони радше ідеалісти, ніж матеріалісти: люблять фізкультуру й подорожі. Як правило, вони мають міцне здоров'я завдяки великій життєвій енергії, швидко відновлюють сили й можуть довго жити. У цьому знаку сильне Сонце вказує на розвинену духовну інтуїцію і любов до урочистих церемоній

Слайд 5

10 принципів Овнів 1. Краще зі мною не сперечатися. 2. Спочатку зроблю, потім – подумаю. 3. Там де інші гальмують, я тисну на газ. 4. Буду вічно молодим. 5. Роби як я, адже краще все одно не зробиш. 6. Саме важке – вислухати співрозмовника до кінця. 7. Упертість – не вада. 8. Легко контролювати ситуацію, складніше – свої емоції. 9. Один Овен – добре, два Овна – багато. 10. Першим не нападаю. Але не дай Боже мене зачепити.

Слайд 6

Овни знаменитості Кіра Найтлі (26 березня 1985) Квентін Тарантіно (27 березня 1963) Анастасія Заворотнюк (1 квітня 1971)

Слайд 7

Едди Мерфі (3 квітня 1961) Сара-Джесіка Паркер (25 березня 1965) Емма Уотсон (15 квітня 1990)

Слайд 8

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія