X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Місяць-супутник Землі

Завантажити презентацію

Місяць-супутник Землі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Місяць - супутник Землі

Слайд 2

Місяць – єдиний супутник нашої планети Місяць, найближче до Землі космічне тіло, знаходиться в сотні разів ближче до нас, ніж сусідні планети Венера та Марс. Місяць обертається навколо Землі за своєю орбітою. Повне коло обертання навколо Землі Місяць робить за 29,5діб.

Слайд 3

Діаметр Місяця майже в 4 рази менше діаметра Землі. Місяць почав своє обертання на орбіті навколо Землі приблизно 4,53 млрд років тому. Відстань між центрами Місяця і Землі – 384 487 км.

Слайд 4

Період орбітального руху навколо Землі 27,32 земної доби збігається з періодом осьового обертання Місяця. Завдяки цьому Місяць завжди обернений до Землі однією півкулею. Інша місячна півкуля завжди невидима. Вперше її сфотографувала автоматична станція “Луна-3”.

Слайд 5

Поверхня Місяця досить нерівна і вкрита численними кратерами. Це наслідок малої маси Місяця, а відтак відсутності атмосфери.

Слайд 6

Відсутність атмосфери є причиною різких коливань температури на поверхні: від +130оС до -160оС. Заглибини на поверхні Місяця називають кратерами.

Слайд 7

Це невеликий уламок одного з метеорита

Слайд 8

Місячне затемнення спостерігається тоді, коли Місяць попадає в тінь Землі Місяць у момент повного затемнення позбавляється сонячного світла, тому повне місячне затемнення видно з будь-якої точки нічної півкулі Землі.

Слайд 9

Місячне затемнення

Слайд 10

20 липня 1969 року Перший крок на місячній поверхні зробив командир корабля “Аполлон-11” Ніл Амстронг.

Слайд 11

Загадкове небесне тіло Часто на поверхні Місяця бачать незрозумілі рухомі світні об’єкти (плями).

Слайд 12

Спеціальні машини - місяцеходи

Слайд 13

Слайд 14

Грудень 1972. Готується до запуску остання місячна експедиція - Аполлон 17. З тих пір люди жодного разу не були на Місяці.

Слайд 15

Всесвіт містить ще багато.. таємниць!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія