X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ФОРМА ЗЕМЛІ

Завантажити презентацію

ФОРМА ЗЕМЛІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ФОРМА ЗЕМЛІ

Слайд 2

Слайд 3

Сонячна система Сонце – це центральне небесне світило Сонячної системи, що має форму гігантської розжареної кулі, яка випромінює світло й тепло. Джерелом чого на Землі є Сонце?

Слайд 4

Слайд 5

Яку форму має Земля? Як називається модель Землі?

Слайд 6

Земля має форму кулі. Тому й кажуть: земна куля. Модель планети Земля називається глобусом.

Слайд 7

Глобус – це рухома модель земної кулі на підставці, що дає зображення земної поверхні. В перекладі з латині означає «КУЛЯ».

Слайд 8

Коли з’явився глобус? У творах античних письменників є згадка, що ще в ІІ столітті до н.е. давньогрецький філософ Кратес Малосський зробив модель Землі у формі кулі. Ні ця модель, ні її зображення до наших днів не дійшли. Тому створенням першого глобусу прославився німецький географ, мандрівник і математик Мартін Бехайм. У 1492 році він виготовив глобус «Земне яблуко» діаметром 54 сантиметри. Цей глобус експонується в Німецькому національному музеї в Нюрнберзі.

Слайд 9

Найбільший глобус у світі Інноваційна картографічна компанія "DeLorme", вирішивши продемонструвати свої можливості, створила тривимірну обертову модель нашої блакитної планети. Така інсталяція діаметром 126 метрів, по завіренню представників книги рекордів Гіннесса, є найбільшим існуючим нині глобусом у світі. Гігантську кулю створили ще в 1998 році. Вона виставлена в просторому павільйоні штаб-квартири "DeLorme" в американському місті Ярмут. Дана інсталяція фактично імітує вид нашої планети з космічної орбіти.  

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія