X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Рух планет сонячної системи"

Завантажити презентацію

"Рух планет сонячної системи"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

"Рух планет сонячної системи"

Слайд 2

Рух планет Сонячної системи. Говорячи про рух планет у Сонячній системі, хочеться сказати, що практично всі планети, комети і астероїди, підпорядковуються єдиному законові, так як рухаються в одному напрямку навколо Сонця, причому, проти годинникової стрілки (якщо розглядати рух з північного полюса). Цей закон також дієвий і для нашої Галактики - Чумацького шляху, за якою Сонячна система рухається проти годинникової стрілки. Рухаються планети по майже кругових орбітах, які знаходяться в одній площині, що багато в чому підтверджує теорію про утворення планет навколо Сонця з єдиного газово-пилової хмари.

Слайд 3

Швидкості рухаються навколо Сонця планет також різні. Існує тенденція, за якою планети земної групи, такі як Марс, Земля, Венера і Меркурій обертаються набагато швидше, ніж планети-гіганти: Юпітер, Сатурн, Уран і Нептун. Так швидкість руху Меркурія по орбіті складає 47,9 км/с і це найбільша швидкість обертання навколо Сонця. Венера рухається зі швидкістю 35,0 км/з, а Земля обертається навколо небесного світила зі швидкістю 29,8 км/с. Швидкість руху Марса - 24,1 км/с. А тепер поглянемо на швидкості руху планет по орбіті юпитерской групи. Юпітер, будучи найбільшою планетою Сонячної системи, що обертається навколо Сонця зі швидкістю 13,1 км/с. Сатурн, обрамлений красивим диском з супутників і метеоритів, обертається зі швидкістю 9,6 км/с. Швидкість руху Урану - 6,8 км/з, а найвіддаленіша на сьогодні планета Сонячної системи - Нептун, обертається зі швидкістю 5,4 км/с.

Слайд 4

Схема руху Землі навколо Сонця

Слайд 5

Тільки дві з планет Сонячної системи, а саме Венера і Меркурій не мають супутників. У решти шести планет є супутники, які обертаються навколо своїх планет проти годинникової стрілки. Як ми вже говорили вище, крім обертання навколо Сонця, всі планети мають обертання навколо своєї осі. Швидкості обертання планет тут також різні.

Слайд 6

Спасибі за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія