X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чи є життя на інших планетах

Завантажити презентацію

Чи є життя на інших планетах

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чи є життя на інших планетах ? Виконала : студентка 21 ПО(і) групи Пилипчук Марина Юріївна

Слайд 2

Кожен з нас хоч би раз замислювався про НЛО, а багато хто навіть стверджує, що мав можливість спостерігати це явище. Свідки розповідають різне, хтось бачив диск, хтось вогняну кулю, хтось бачив вогняні піраміди і багато іншого.

Слайд 3

Легенди про літаючі об'єкти одні з найдавніших. Дивні об'єкти в небі завжди цікавили людей, часом навіть викликали паніку. Давні тексти зберегли багато розповідей про прибульців.

Слайд 4

В горах Хунань та посередині озера Тунгтинь є малюнки, датовані приблизно 4500 роком до нашої ери, вони зображують людину з величезним тулубом, циліндричний об'єкт у небі та схожий на нього предмет, але вже на землі.

Слайд 5

Аналогічні речі можна побачити й на сахарському нагір'ї в Тасилі, і в перуанському храмі Тиаунако.

Слайд 6

Особливо в НЛО вірили давні єгиптяни і шумери. Деякі приписують створення єгипетських пірамід інопланетянам.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

У старих хроніках збереглося безліч описів світлих дисків або ж вогнів, які спостерігали в часи Римської імперії. У деяких випадках описані навіть істоти, які пов'язані з цими дивними об'єктами.

Слайд 10

Часто згадується у давніх рукописах про те, що землян відвідували «люди в білому одягу», які прийшли з далека; також часто спостерігалися щити, що літали, два Місяця.

Слайд 11

Всі ці факти (насправді їх кілька сотень) заслуговують уважного вивчення. Потрібно враховувати, що основна маса свідчень взагалі не дійшла до нас, так що ми володіємо лише мізерною частиною відомостей.

Слайд 12

Перше повідомлення про НЛО, що викликало величезний суспільний інтерес і лавину публікацій, зробив американський пілот Кенет Арнольд. Пролітаючи вдень 24 червня 1947 поблизу гори Рейнір в штаті Вашингтон, він відмітив дев'ять дивних об'єктів.

Слайд 13

За оцінкою Арнольда, об'єкти рухалися зі швидкістю близько 2700 км / год. Арнольд порівнював їх з «безхвостим літаками». Він зазначав, що рух дивних об'єктів був «подібний до блюдця, кинутому по поверхні води». Саме таким чином виник популярний нині термін «літаюча тарілка». 

Слайд 14

Великий резонанс в липні 1952 викликали кілька повідомлень про спостереження НЛО поблизу Національного аеропорту м. Вашингтон.

Слайд 15

Повідомлення про НЛО зустрічається не лише в США, а й по всьому світу.

Слайд 16

В 1980-х роках в Англії було виявлено близько 500 кілець, кругів та інших геометричних фігур зрілої пшениці. Ґрунтуючись на цьому матеріалі в 1986 р. Пол Фуллер та Дженні Рендлз видали брошуру «Таємниця кругів».

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Питання про існування інопланетного життя досі залишається частково відкритим. Чому частково? Це залежить від того, що розуміти під словом «життя». Якщо мати на увазі найпростішу органічне життя на рівні мікроорганізмів і органічних речовин – то так, життя є. І тому є докази. 

Слайд 23

Якщо у Всесвіті є органіка, є мільйони цілком придатних для життя мікроорганізмів планет, чому б їй і не розвинутися? Перешкод немає, а живий організм – така річ, що може пристосовуватися й виживати, мутуючи в будь-яких незвичних умовах. 

Слайд 24

Ще один можливий доказ існування позаземного життя є екстремофіли - це живі організми, здатні виживати в абсолютно нестерпних з людської точки зору умовах: екстремальної спеки, холоду, в отруйних хімічних речовинах і навіть у вакуумі. Ми виявили їх, в жерлах вулканів, в солоних водоймах Анд, у покритій льодами Арктиці.

Слайд 25

Тож кожен повинен бути готовий до, можливої, зустрічі з досі небаченим іншим життям !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія