X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проект - узагальнення матеріалу зі світової літератури за 7 клас

Завантажити презентацію

Проект - узагальнення матеріалу зі світової літератури за 7 клас

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

е з курсу литератури 7 класу Найцікавіше з курсу світової літератури 7 класу

Слайд 2

Кожного року ми знайомилися з новими творами , але твори, які увійшли до курсу 7 класу, сподобалися нам найбільше. Автори цих творів допомогли нам побачити велике в маленькому та навчили нас приймати правильні рішення, долати маленькі та великі труднощі, радіти усьому доброму у своєму житті, тому , що в нас є, вміти розуміти ближнього. Зацікавити нас змогли усі твори. Наприклад :

Слайд 3

Ілля Муромець Героїчні пісні та балади Сміливий ,добрий , чесний богатир, Ілля Муромець, з дивовижною силою навчає нас бути сильним , сміливим не тільки фізично, а й духовно , завжди допомогати людям , не кривдити їх , не залишати одного товарища у скрутну хвилину , зневажати та перемагати тільки зло!

Слайд 4

Робін Гуд Кожному було цікаво читати книгу, або дивитись фільм про героїчного і мужнього Робіна Гуда. Він був хоробрим лучником , пригоди якого зацікавлювали усіх. Своїми вчинками він показав , що навіть звичайний жебрак може навчитися мітко стріляти, отримати золоту стрілу на турнірі і завоювати серце справжньої леді . Більше того знайти вірних друзів, не зазнаватись і залишитися собою з чистим і добрим серцем за будь-яких умов. Ось чого вчить нас цей фольклорний герой. Героїчні пісні та балади

Слайд 5

Героїчне минуле в літературі  У романі «Айвенго» йде мова про справжніх лицарів: сильних ,мужніх чесних, справедливих. Цей твір вчить нас бути милосердними , добрими , не зраджувати своїх близьких . Усе це уособлює головний герой Айвенго, який був справжнім– лицарем.

Слайд 6

Тарас Бульба