X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
УКРАЇНСЬКА МОВА – ДЕРЖАВНА МОВА УКРАЇНИ

Завантажити презентацію

УКРАЇНСЬКА МОВА – ДЕРЖАВНА МОВА УКРАЇНИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок-проект з курсу «Я і Україна. Громадянська освіта», 4 класс Учитель початкових класів Хряпіна Т.П., м. Суми

Слайд 2

Українська мова – державна мова України Проблема проекту: сформувати в учнів поняття про українську мову як державну мову; розкрити красу і мелодійність рідної мови; виховувати повагу і бажання вивчати та спілкуватися рідною мовою.

Слайд 3

І етап – підготовчий Визначення теми та завдань У чому полягає задум Для цього це потрібно Дізнатись якомога більше про українську мову. Пробудити в учнів повагу, любов до української мови, бажання вивчати та оберігати її.

Слайд 4

ІІ етап - планування діяльності для досягнення поставленої мети Завдання: пошук інформації Результат 1група – значення мови в нашому житті . 1-й промінчик – легенда «Як ростуть слова». 2 група – відображення відношення народу до мови та слова в усній народній творчості. 2-й промінчик – народна скарбничка 3 група – як розвивалась українська мова протягом багатьох століть 3-й промінчик – скорботний календар української мови 4 група – що таке державна мова і що записано про державну мову України в Конституції України. 4-й промінчик - українська мова – державна мова України. 5 група – краса і мелодійність рідної мови. 5- промінчик – вірші про українську мову.

Слайд 5

ІІІ етап - виконання проекту Кожна група готується до подання своїх результатів. Учні працюють з додатковою літературою, відвідують шкільну бібліотеку, шукають інформацію в Інтернеті.

Слайд 6

ІVетап – підбиття підсумків. Захист проекту. Урок-свято Мета: сформувати в учнів поняття про українську мову як державну мову; розкрити красу і мелодійність рідної мови; виховувати повагу і бажання вивчати та спілкуватися рідною мовою.

Слайд 7

“ЯК РОСТУТЬ СЛОВА“ (Легенд