X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Версальський мирний договір"

Завантажити презентацію

"Версальський мирний договір"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Версальський мирний договір

Слайд 2

Перемир'я, підписане 11 листопада 1918 року, фактично закінчило бойові дії Першої світової, але знадобилося шість місяців переговорів на Паризькій мирній конференції щодо укладання мирного договору. Вільям Орпен. Підписання миру в Дзеркальному залі Версальського палацу 28 червня 1919.

Слайд 3

Версальський мирний договір — підписаний у Версалі 28 червня 1919 року державами-переможницями у Першій світовій війні (США, Британією, Францією, Італією, Японією, Бельгією) з одного боку, і переможеною Німеччиною — з іншого. З іншими центральними державами, які воювали на стороні Німеччини у Першій світовій війні були підписані окремі договори.

Слайд 4

Договір був зареєстрований у секретаріаті Ліги Націй 21 жовтня 1919 року, і надрукований в Treaty Series. Обкладинка англійського видання Договору

Слайд 5

Остаточні умови договору були визначені лідерами «великої трійки» країн: прем'єр-міністром Великобританії Девідом Ллойд Джорджем, прем'єр-міністром Франції Жоржем Клемансо, і американським президентом Вудро Вільсоном. Навіть цій невеликій групі було важко визначитися із загальною позицією, тому що їхні цілі суперечили одна одній. Результати було названо «невдалим компромісом»

Слайд 6

Умови договору склали на Паризькій мирній конференції 1919—1920 рр. Договір набув чинності 10 січня 1920, після ратифікації його Німеччиною і чотирма головними союзними державами — Великобританією, Францією, Італією і Японією. Із держав підписавших Версальський мирний договір США, Хіджаз і Еквадор відмовилися його ратифікувати. Сенат США відмовився від ратифікації через небажання США зв'язувати себе участю в Лізі Націй, статут якої був складовою частиною Версальського договору. Замість цього договору США уклали з Німеччиною в серпні 1921 особливий договір, майже ідентичний Версальському, але не містив статей про Лігу Націй.

Слайд 7

Німеччина втрачала ряд європейських територій (Ельзас, Лота