X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Версальський мирний договір

Завантажити презентацію

Версальський мирний договір

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Версальський мирний договір — підписаний у Версалі (передмістя Парижа) 28 червня 1919 року державами-переможницями у Першій світовій війні (США, Британією, Францією, Італією, Японією, Бельгією тощо) з одного боку, і переможеною Німеччиною — з іншого.Який встановлював політичні,економічні,територіальні та військові обмеження Німеччини.

Слайд 3

Політичні обмеження Німеччина проголошувалась єдиним винуватцем війни. Заборонялося об’єднання з Австрією (аншлюс) з метою утворення єдиної Німецької держави. Німеччина повинна була видати воєнних злочинців. Економічні обмеження Накладалися великі репарації . Вугільні шахти Саару передавалися Франції на 15 років.

Слайд 4

Територіальні обмеження Німеччина поступалася територіями на користь 5 сусідніх держав . Країну було поділено на дві частини : власне Німеччину і Австрію. До Франції переходили Ельзас і Лотарингія Територія на лівому березі Рейну поділялася на три зони,які повинні були бути звільнені від окупації переможцями через 5,10 і 15 років. Міста Данциг ,Мемель,Саар підлягали управлінню Ліги Націй . Східна Пруссія відокремлювалася від Німеччини «польським коридором». Німеччина втратила всі землі,захоплені нею на Сході в результаті поразки Росії.

Слайд 5

Військові обмеження Чисельність війська не могла перевищувати 100 тис. осіб. Німецький Генеральний штаб ліквідовувався. Дозволялося мати не більше 6 «кишенькових» крейсерів. Заборонялося мати підводний флот та військову авіацію. Накладалася заборона на важку артилерію і танки. Термін служби солдатів встановлювався у 12 років, а офіцерів – 25. Усі фортеці на відстані до 50 км на схід від Рейну зносились.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія