X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Європа і АМЕРИКА в першій половині хіх століття

Завантажити презентацію

Європа і АМЕРИКА в першій половині хіх століття

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема 2. Європа і АМЕРИКА в першій половині хіх століття Урок 1. Політичне становище в Європі після Віденського конгресу. Урок 2. Велика Британія у першій половині ХІХ століття. Урок 3. Франція у період реставрації. Урок 4. Суспільно – політичні течії та рухи. Урок 5. Революція 1848 – 1849 років у Франції. Урок 6. Загальна характеристика революцій у Німеччині, Австрії, Угорщині та Італії. Урок 7. Утворення незалежних держав в Латинській Америці.

Слайд 2

Політичне становище в Європі після віденського конгресу.

Слайд 3

Завдання уроку Познайомитися з основними принципами міжнародних відносин в І половині ХІХ століття; Визначити основні напрямки політики «Священного союзу» та наслідки його діяльності;

Слайд 4

Опорні поняття і дати Опорні поняття: Священний союз Політична реакція; Національно – визвольний рух; Революція. Опорні дати: 1815р. – утворення «Священного союзу»; 1820 – 1821рр. – революція в Неаполі; 1820 – 1823рр. -революція в Іспанії; 1821р. – революція в П»ємонті; 1821 – 1829рр. – національно – визвольний рух в Греції.

Слайд 5

План Основні принципи перебудови системи міжнародних відносин після віденського конгресу. Утворення «Священного союзу». «Священний союз» у боротьбі проти революцій і національно – визвольного руху. Початок політичної реакції. Національний і революційний рух в Європі. Розпад «Священного союзу».

Слайд 6

Чи можна дати позитивну оцінку діяльності «Священного союзу»? В чому були недоліки «венської» системи міжнародних відносин.

Слайд 7

Актуалізація опорних знань Які європейські країни складали основу шостої та сьомої антифранцузьких коаліцій? Який полі