X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Джордж Вокер Буш"

Завантажити презентацію

"Джордж Вокер Буш"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Роботу виконала учениця 4-Б курсу Слободяник Єлизавета Джордж Вокер Буш

Слайд 2

Джордж Уокер народився 6 липня 1946 року в місті Нью- Хевен . Вивчав історію в Єльському університеті , в 1968 отримав ступінь бакалавра. З 1968 по 1973 рік проходив військову службу в авіаційних підрозділах Національної гвардії США . У 1975 році закінчив Гарвардської школи бізнесу з дипломом магістра ділового адміністрування. Після закінчення навчання працював у нафтогазовій галузі в штаті Техас. У 1987 і 1988 роках брав участь у президентській передвиборній кампанії свого батька Джорджа Буша -старшого. У 1989 році Буш з групою партнерів придбав бейсбольну команду Texas Rangers , до 1994 року очолював її правління.

Слайд 3

«У дитинстві я хотів стати космонавтом, але треба було багато вчитися, тому я став президентом» — Джордж Буш-молодший

Слайд 4

губернаторство У 1994 році Буш був обраний губернатором штату Техас. На цій посаді проводив компромісну політику, комбинирующую консервативні республіканські цінності і ліберальні кроки у соціальній сфері. У 1998 році став першим в історії Техасу губернатором, переобраним на другий термін.

Слайд 5

президенство На пост президента США Буш був обраний у 2000 році, здобувши перемогу над Альбертом Гором. Первісна програма Буша була орієнтована на питання внутрішньої політики країни, включала скорочення податків і масштабну реформу освіти.

Слайд 6

Війна тероризму Після терористичних нападів 11 вересня 2001 Буш оголосив світову війну проти тероризму і наказав вторгнення до Афганістану з метою скинення руху Талібан, знищення Аль-Каїди та захоплення Усами бін Ладена. Така відповідь на терористичні напади 9/11 привела до значного росту його популярності. З приводу контролю іракської зброї масового знищення Буш видав наказ вторгнення до Іраку, хоча інспекції, якою велися у той час, ще не закінчилися і зброя масового знищення, яку США намагалися захопити, ніколи не була знайдена. Слід за скиданням уряду Саддама Хусейна в Іраку, Буш започаткував програму встановлення демократії на Близькому сході, особливо в Афганістані та Іраку.