X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Книга чи комп'ютер?

Завантажити презентацію

Книга чи комп'ютер?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

чи Комп'ютер Книга

Слайд 2

Згадаємо, коли з'явилася книга?

Слайд 3

У книги люди, наче бджоли в соти, Знесли духовний, чародійний мед. Сліпцеві очі ним потри, і вмент Побачить сонце й голубі висоти, Відчує мислі найстрімкіший лет, Збагне людські страждання і турботи, Поможе іншим темряву збороти, Рвучи з очей пов’язки чорних лент! Благословенна та ясна година, Коли Буквар бере до рук дитина Коли читає „Кобзаря” юнак, Коли Франка „огромнії сонети” Підносять дух, коли говорять Ґете, Шекспір, Міцкевич, Лермонтов, Бальзак.  ( Д.Павличко)

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Неможливо точно відповісти на питання, хто саме винайшов комп'ютер. Річ у тому, що комп'ютер не є винаходом однієї людини. Комп'ютер увібрав у собі ідеї та технічні рішення багатьох вчених та інженерів. Розвиток обчислювальної техніки стимулювався потребою у швидких та точних обчислюваннях і тривав сотні років. У процесі розвитку обчислювальна техніка ставала дедалі більш досконалою. Цей процес триває і в наш час.

Слайд 7

Найпершим обчислювальним приладом були 10 пальців рук людини.

Слайд 8

Рахівниця Абак

Слайд 9

Перше покоління комп'ютерів вакуумні електронні лампи

Слайд 10

Друге покоління комп'ютерів транзистори напівпровідники