X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ціннісне ставлення до праці” в умовах впровадження “Школи сприяння здоров’я”

Завантажити презентацію

Ціннісне ставлення до праці” в умовах впровадження “Школи сприяння здоров’я”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

. Розробки виховної години, тренінгу, проекту з напрямку “Ціннісне ставлення до праці” в умовах впровадження “Школи сприяння здоров’я”

Слайд 2

Виховна година «Трудова книжка моєї сім΄ї» Мета: формувати шанобливе ставлення до праці членів своєї родини, розвивати навички свідомого вибору професії , виховувати повагу та любов до рідних Хід виховної години Учитель: Шановні батьки, учні, гості! Сьогодні ми познайомимося з професіями наших батьків. Ця зустріч актуальна, тому що праця завжди була, є і буде основою життя. І від того, як людина працюватиме, буде залежати майбутнє не тільки сім'ї, а й держави. Я дуже сподіваюсь, що наша зустріч допоможе дітям впоратися з основним життєвим завданням – вибором майбутньої професії і принесе Вам безліч позитивних емоцій. Отже , ми починаємо. Запрошуємо вас на відверту розмову за участю учнів 7 класу. Вітайте нашу мобільну агітбригаду Виступ агітбригади (Звучить музика) .

Слайд 3

1-й ведучий Не за глибокими морями, Не за дрімучими лісами, Не в якомусь чужоземному царстві, А в наших рідних куточках, Споконвіку живуть-поживають І горя не знають Дуже працьовиті українці 2-й ведучий. Професіоналів серед них багато. Вони - майстри своєї справи. На роботу ідуть, як на свято. Шанують люди їх талант і славу. 1-й ведучий. Батьки і діти - сім'я єдина. Шанувати будемо рідну Україну, Працювати будемо завзято, Щоб життя у нас було, як свято.

Слайд 4

2-й ведучий. Тож сьогодні ми вас усіх вітаємо І від серця щирого успіхів бажаємо. Хай щастя й радість завітає в кожен дім. І від порога й до порога, мов рушником, Хай м'яко стелиться життєва дорога... 1-й учень. Професій безліч є ціка