X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Тенденції розвитку сім’ї в сучасному світі"

Завантажити презентацію

"Тенденції розвитку сім’ї в сучасному світі"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тенденції розвитку сім’ї в сучасному світі Підготувала Учениця 11-Б класу Хмельовська Адріана

Слайд 2

У наші дні у всіх країнах Заходу,сім'я переживає якісні зміни у зв'язку з глобальними соціальними та економічними процесами (індустріалізацією, урбанізацією та ін.)

Слайд 3

Для більшості країн Європи, Для США, Європи і значної частини Росії,характерна нуклеарная сім'я (дружина, чоловік і діти) з додаванням однієї або двох батьків і подружжя. Цей варіант сім'ї, очевидно, виник як спроба впоратися з деякими типовими для сучасного міського життя проблемами.

Слайд 4

Традиційні ролі жінки і чоловіка в сучасній сім'ї тепер вирівнються(тобто як чоловік так і жінка є рівними у сім’ї),а іноді, навіть, провідна участь в сімейних рішеннях належить жінці,а не чоловіку,як прийнято вважати.

Слайд 5

В даний час єдність сім'ї все менше залежить від соціальних норм і санкцій і все більше-від міжособистісних відносин, взаємної прихильності, взаєморозуміння. Зростає кількість цивільних («вільних») шлюбів.

Слайд 6

У сучасному суспільстві відбувається зниження цінності сім'ї, з дітьми і єдності всіх сімейних поколінь. Падає народжуваність, зростає кількість розлучень та частота дошлюбних зв'язків. Відзначається зростання відмов від дітей, вбивств, наростання емоційного відчуження між членами сім'ї.