X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Повидінка учнів у школі під час навчально-виховного процесу

Завантажити презентацію

Повидінка учнів у школі під час навчально-виховного процесу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Правила поведінки учнів у школі під час навчально-виховного процесу.

Слайд 2

Загальні правила поведінки учнів.

Слайд 3

1. Учень приходить до школи за 10-15 хвилин до початку занять,чистий і охайний в шкільній формі . При вході в школу дотримується правил ввічливості , залишає верхній одяг в гардеробі та прямує, до місця проведення уроку.

Слайд 4

2. Забороняється приносити до школи та на її територію з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю,вибухові або вогненебезпечні предмети та речовини; спиртні напої,інші одурманюючі речовини та отрути.

Слайд 5

3. Не дозволяється без дозволу педагогів йти зі школи і з її території в урочистий час. У разі пропуску учбових занять учень повинен пред”явити класному керівнику довідку від лікаря або записку від батьків про причину відсутності на заняттях.

Слайд 6

4.Учень школи приносить необхідні навчальні приладдя, книги, зошити, щоденник . Приходить до школи з підготовленими домашніми завданнями з предметів згідно з розкладів уроків.

Слайд 7

5.Учень школи проявляє повагу до старших, піклується про молодших. Учні і педагоги звертається один до одного шанобливо . Школярі поступаються дорогою дорослим,старші школярі – молодшим, хлопчики – дівчаткам.

Слайд 8

6.Поза школою поводяться скрізь і всюди так, щоб не осоромити свою честь та гідність, не заплямувати добре ім”я школи.

Слайд 9

7.Учні бережуть майно школи , надають посильну допомогу в його ремонті,акуратно відносяться як до свого, так і до чужого майна.

Слайд 10

8.Учні дотримуються правил техніки безпеки як під час уроків так і під час перерв.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне