X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Міф — оповідання про минуле, навколишній світ

Завантажити презентацію

Міф — оповідання про минуле, навколишній світ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Міф  — оповідання про минуле, навколишній світ, яке описує події за участю богів, демонів і героїв та історії про походження світу, богів і людства.

Слайд 3

З давніх давен людство відзначало важливу роль Сонця - яскравого диска на небі, що несе світло і тепло. Своєю життєдайною силою Сонце завжди викликало у людей почуття поклоніння і страху. Народи, тісно пов'язані з природою, чекали від нього милостивих дарів - урожаю і достатку, гарної погоди і свіжого дощу або ж кари - негоди, бурі, граду. Я пропоную 10 найбільш вражаючих міфів про Сонце.

Слайд 4

Ра - давньоєгипетський бог сонця, верховне божество давніх єгиптян. Центром культу Ра був Геліополь, де його втілювали птахи Фенікс, бик Мневіс і обеліск Бен-Бен. Але з плином часу і розвитком єгипетської цивілізації культ бога Сонця поширився на всю країну і фараони стали іменувати себе синами Ра. Згідно з єгипетськими міфам Ра пересувався по небу на кораблі і кожен день відроджувався заново.

Слайд 5

Аполлон - у грецькій міфології золотокудрий бог - охоронець світла, покровитель наук і мистецтв, віщун. Уособлював Сонце. Аполлон подорожував по небу на колісниці з вогненними кіньми кожен день і приносив світло всьому світу.

Слайд 6

Віцліпуцлі - бог сонця, бог війни Ім'я бога в перекладі означає «колібрі півдня» і пов'язане з тим, що птах колібрі уособлює сонце у багатьох племен Центральної Америки.