X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія життя Микитинів

Завантажити презентацію

Історія життя Микитинів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Нажміть на F5

Слайд 2

Сім’я МИКИТИН . Тема: Історія їхнього життя. 2003-рік.

Слайд 3

Склад сім’ї: Тато. Мама. Син. Дочка. Вік.

Слайд 4

Тато. Микитин Михайло Іванович. Народився 25 серпня 1959 р. Живе у селі Печеніжин , кут Яршиця . Закінчив Печеніжинську школу. Після школи пішов до армії . Далі він заочно учиться у Львівській Політехніці– яку успішно закінчує . На роботу його взяли на дільницю зв’язку , на якій Він і досі сумлінно працює . Захоплюється різними видами спорту , деколи грає у футбол і баскетбол. Має машину (Фольксваген Гольф), відеокамеру і ще багато чого.

Слайд 5

Мама. Микитин Марія Іванівна. Народилася 7 лютого 1963 р. Дівоча фамілія Павлюк. Живе у селі Печеніжині , де і закінчила середню школу . Після закінчення школи поступила на стаціонар до Львівської Політехніки , який дуже добре закінчила . Працює на Печеніжинському вузлі зв’язку . .

Слайд 6

Син. Микитин Іван Михайлович. Народився 4 вересня 1983 р. Жив і навчався у Печеніжині. Після закінчення школи поступив в Університет Зв’язку , де зараз і навчається . Захоплюється грою на гітарі . Любить співати .

Слайд 7

Дочка. Микитин Наталка Михайлівна. Народилася 26 січня 1986 р. Живе у Печеніжині . Дуже любить тварин. Має свого улюбленого собаку Барсіка.Після закінчення школи в 2003 р. на срібну медаль , поступила до Коломиї в коледж Економіки і права.

Слайд 8

Родичі. Всі родичі по світу .