X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія кави

Завантажити презентацію

Історія кави

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Запрошення на каву… Бібліо-кафе

Слайд 2

Слайд 3

1100 — Перші кавові дерева вирощені на Аравійському півострові. Араби почали обсмажувати зерна та варити напій qahwa. Сьогодні кава найпопулярніший напій у світі. Людство в середньому щорічно випиває більше 400 млрд. чашок цього запашного напою. Кава — це не просто напій, в ній присутній таємничий дух, що приносить непідробну насолоду. Арабські купці запевняли, що ті, хто п’ють каву, опиняться в раю.

Слайд 4

1475 — В Константинополі відкривається перший в світі магазин кави. У 1554 році відбудовуються дві перші кав'ярні. У єгипетських кав'ярнях розповідали арабську легенду про те, як в Ефіопії один пастух помітив, що кози, які поїли ягід з кавового куща, не сплять, а всю ніч граються, стрибають. Він розповів про це муллі, який вирішив на собі випробувати дію цих ягід, щоб не засипати в мечеті. Досвід вдався.

Слайд 5

1600 — Кава потрапляє в Європу через Венецію. Перша кав'ярня в Італії відкривається в 1654 році. 1607 — Кава представлена Новому Світу капітаном Джоном Смітом Ще до 1 ст. мешканці провінції Каффа знали про властивості ягід кавового дерева надавати сил і бадьорості. Щоправда, у той час кавові боби не заварювали, а споживали загорнутими у тваринний жир. Такі енергетичні «палички» були чи не єдиним джерелом харчування під час довгих та виснажливих походів у пустелі.