X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Емоційно-вольова сфера дітей трудових мігрантів

Завантажити презентацію

Емоційно-вольова сфера дітей трудових мігрантів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Емоційно-вольова сфера дітей трудових мігрантів урок

Слайд 2

Мета: перевірити існуючі в учнів знання та уявлення про проблему трудової міграції, надати інформацію про ризики нелегального перебування в іншій країні; виховувати толерантне ставлення до трудових мігрантів та членів їх сімей; розвивати вміння роботи в групі.

Слайд 3

Розминка "Те, чого я не бачу"

Слайд 4

Бесіда Питання Чому люди приймають таке складне рішення як виїзд на заробітки? Куди найчастіше їздять українські громадяни? У чому полягає складність прийняття такого рішення?

Слайд 5

Слово психолога Люди у всьому світі переміщуються у пошуках кращої ситуації. „Риба шукає де глибше, а людина - де краще» - каже народне прислів'я. Міграція з історичної точки зору - це досить давнє явище. Економічні негаразди, військові конфлікти, національні протиріччя, екологічні катастрофи та інші проблеми вже багато років штовхають людей на переміщення по планеті. Кількість осіб, які щорічно покидають свої країни, оцінюється багатьма мільйонами. За даними Міжнародної організації праці, на початок XXI сторіччя глобальна міграція праці становить близько 120 млн. осіб, тобто 2,3 % світового населення.

Слайд 6

Працевлаштування Сезонне, тимчасове працевлаштування або "човникові" поїздки за кордон у непростих економічних умовах перехідного періоду, на жаль, стали чи не основним засобом виживання для багатьох українських сімей.

Слайд 7

Працевлаштування Нерідко роботодавці намагаються вчинити незаконно, запрошуючи на роботу нелегально - без оформлення відповідних документів. Внаслідок нелегального працевлаштування громадяни часто потрапляють у скрутне, а часто і рабське становище: їхні права не охороняються ні трудовим, ні цивільним законодавством і часто безкарно порушуються, не виконуються умови попередньої домовленості щодо розміру заробітної плати та порядку її виплати, їх шантажують, умови роботи та проживання залишають бажати набагато кращого тощо.

Слайд 8

Інформаційна довідка: Під „міграцією" взагалі розуміють переміщення людей, пов'язані, як правило, зі зміною місця проживання.

Слайд 9

Терміни Еміграція - масове переселення з батьківщини в іншу країну, тривале перебування за межами країни внаслідок переселення. Імміграція - в'їзд іноземців у країну на тривале або постійне проживання.

Слайд 10

Дебати "Працевлаштування за кордоном: за і проти" - можливість заробити грошей, - високий рівень життя, повага до прав людини, вивчення культури та мови, - можливість подивитися світ. - небезпека захворіти за кордоном, - порушення умов контракту - до кого звернутись? - зневажливе ставлення до робітників-мігрантів, незнання мови і культури країни, - важка праця.

Слайд 11

Заключна вправа 1. Яку нову інформацію про проблему трудової міграції ви отримали під час заняття? 2. Які ризики нелегального працевлаштування? 3. Які позитивні моменти заробітчанства ви можете назвати? 4. Чого потрібно остерігатися? 5. Що може очікувати людину у випадку нелегального перебування в країні?

Слайд 12

Релаксаційна вправа “Водоспад”

Слайд 13

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія