X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Ери життя"

Завантажити презентацію

"Ери життя"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: “Ери життя” Підготував учень 11-А класу Розум Ігор

Слайд 2

Загальна характеристика Після формування земної кори розпочався “геологічний час”. Геологічний час поділяють на п�’ять ер: архейську,протерозойську(загальна назва докембрій), палеозойську ,мезозойську та кайнозойську . Кожну еру поділяють на періоди,а періоди на епохи.

Слайд 3

Архейська ера Найдавніша ера в геологічній історії Землі; нижній підрозділ докембрію. Перші залишки живих організмів выдносять до архейської ери(закінчилась 2,5 млрд. років тому) Це були прокаріоти,у викопному стані представлені залишками оболонок колоній ціанобактерій. Перші осадові породи значною мірою є наслідком життєдіяльності залізобактерій ,зелених і пурпурових бактерій. Унаслідок фотосинтезуючої діяльності ціанобактерій у кінці архейської ери в атмосфері накопичилась значна кількість вуглецю та утворився озоновий шар.

Слайд 4

Слайд 5

Протерозойська ера Це верхній підрозділ докембрію, почався після архея. Протерозойський еон є найдовшим в історії Землі, він тривав понад 2 млрд років. Під час протерозою сталася киснева катастрофа внаслідок якої на планеті почали домінувати аеробні організми, які витіснили анаеробів. Під час протерозою відбулися значні деформації земної кори (докембрійські епохи складчастості), з якими пов'язані процеси магматизму й метаморфізму. Органічний світ протерозою бідний, виявлено рештки залізобактерій і синьо-зелених водоростей. Серед корисних копалин протерозою головне місце займають руди заліза, манґану, нікелю, кобальту, міді, хрому, поліметалів, урану, золота, алмазів.

Слайд 6

Слайд 7

Палеозойська ера Геологічна ера протяжністю від 541 до 252.2 млн років тому,  що підрозділяється на шість геологічних періодів; від найранішого до найпізнішого: Кембрій,Ордовик, Силур, Девон, Карбон і Перм. Внаслідок тектонічних рухів палеозойської ери відбулися значні трансгресії й регресії моря. На початку палеозойської ери у Південній півкулі виник материк Гондвана. У морських басейнах були поширені безхребетні, зокрема форамініфери, корали, молюск