X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Коли порушується кримінальна справа

Завантажити презентацію

Коли порушується кримінальна справа

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: Коли порушується кримінальна справа.

Слайд 2

Очікувані результати Вивчивши дану тему ви зможете: називати основні етапи розгляду кримінальної справи; характеризувати учасників кримінального процесу, їхні права і обов’язки; аналізувати і розв’язувати правові ситуації; пояснювати принцип презумпції невинуватості та оцінювати його значення; висловлювати власну оцінку важливості права людини на захист у суді; діяти у відповідності до вимог закону у складних життєвих ситуаціях.

Слайд 3

Словничок до теми: Вивчивши тему, ти ознайомишся з такими поняттями: правосуддя; досудове слідство; судове слідство; кримінальна справа; Кримінально – процесуальний кодекс України; слідчий; суд; суддя.

Слайд 4

Коли і як порушується кримінальна справа Наше життя не виключає правопорушень. Найбільш небезпечними з них є кримінальні. Відповідно до Кримінально-процесуального кодексу України наявність кримінального правопорушення передбачає певний порядок провадження у кримінальних справах. Він називається кримінальним процесом. Кримінальний процес – це складна і чітко організована система. Всі дії учасників протікають у певному порядку, послідовності, тому сама діяльність проходить ряд етапів. Ці етапи називають стадіями кримінального процесу. Розглянемо деякі з них.

Слайд 5

Стадії кримінального процесу Порушення кримінальної справи Досудове Судовий розслідування розгляд Кримінальний процес дізнання; досудове слідство. попередній розгляд справи суддею; стадія судового розгляду.