X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Особиста гігієна

Завантажити презентацію

Особиста гігієна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

. Тема уроку:Особиста гігієна Мета:Ознайомити учнів з поняттям «гігієна» ,допомогти систематизувати знання правил особистої гігієни. Розвивати відповідні практичні навички щодо правил особистої гігієни. Виховувати позитивне ставлення до здорового способу життя та свідомо ставитися до особистої гігієни.  

Слайд 2

Правила роботи в групах Говоримо по черзі Посміхаємося Поважаємо думку іншого Правило піднятої руки Позитивно налаштовані Випромінюємо впевненість Не критикуємо Слухаємо і чуємо Доброзичливе відношення Радіємо успіхам

Слайд 3

Засоби особистої гігієни Мило Шампунь Зубна паста Гель для душа…

Слайд 4

Типи шкіри Нормальна Комбінована Суха Жирна

Слайд 5

Предмети особистої гігієни Гребінець Зубна щітка Мочалка Рушник Зубна нитка(флос)

Слайд 6

Правила догляду за предметами особистої гігієни При дотриманні правил особистої гігієни зубну щітку змінюють 1 раз в два місяці,миють гребінець 1 раз на тиждень,а при жирному типові волосся 2 рази,також періодично змінюють мочалку,термін залежить від її виду.

Слайд 7

Догляд за порожниною рота та зубами чистити зуби два рази на добу ,не менше двох хвилин. Змінювати зубну щітку один раз на два місяці.

Слайд 8

гігієна Гігієна-наука про збереження здоров’я, про умови життя,що впливають на здоров’я,і про заходи,спрямовані на попередження захворювання. Особиста гігієна-це правила гігієни ,яких рекомендується дотримуватися в повсякденному житті.