X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Роль науки у сучасній освіті і формуванні особистості

Завантажити презентацію

Роль науки у сучасній освіті і формуванні особистості

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

РОЛЬ НАУКИ У СУЧАСНІЙ ОСВІТІ І ФОРМУВАННЯ ОСОБИСТОСТІ Підготувала: студентка групи MБС 112 Невойт Г.І.

Слайд 2

На сьогоднішній день ми можемо сказати, що наука в сучасному суспільстві відіграє важливу роль у багатьох галузях і сферах життя людей. Безсумнівно, рівень розвиненості науки може служити одним з основних показників розвитку суспільства, а також це, безсумнівно, показник економічного, культурного, цивілізованого, освіченого, сучасного розвитку держави.

Слайд 3

Об´єктом науки виступають природа і форми руху матерії, людське суспільство в його розвитку, людина та її діяльність. Суб´єктами науки є люди, що мають певну кількість знань і готові до наукової діяльності.

Слайд 4

Наука як діяльність людей включає такі процеси: формування знань, що відбувається внаслідок спеціально організованих наукових досліджень; передавання знань, що виникає внаслідок комунікацій вчених та інших осіб, зайнятих науково-дослідною роботою; відтворення знань, що полягає у підготовці наукових кадрів, формуванні наукових шкіл.

Слайд 5

Сучасна освіта - це система професійної підготовки різних спеціальностей і профілів, що характеризується фундаментальністю, універсальністю, гуманітарною і науково-дослідною спрямованістю. Прикладом даної системи є орієнтація студентів факультетів (відділень, спеціалізацій) на освоєння загальнотеоретичних, спеціальних, психологічних знань, придбання науково-дослідних і практичних навичок і умінь для того, щоб творчо оперувати ними при рішенні проблемних задач.

Слайд 6

Модель сучасної освіти також передбачає три рівні підготовки фахівців I рівень – загально-предметно-гуманітарна освіта (базова освіта) II рівень - професійна освіта (підготовка бакалаврів). III рівень - проектована професі