X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Науковий креаціонізм"

Завантажити презентацію

"Науковий креаціонізм"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Науковий креаціонізм Підготували презентацію Шведюк Людмила і Кудрявцева Наталія

Слайд 2

Креаціонізм — віра в те, що світ, людина та різні форми життя на Землі створені вищою, надприродною силою. Креаціонізм не є цілісною доктриною — існує багато різновидів креаціонізму з різними уявленнями про час акту творіння та різним ставленням до сучасних наукових поглядів на біологічну та геологічну еволюцію.

Слайд 3

Історія  Термін «креаціонізм» став популярним лише приблизно з кінця 19 — початку 20 століття, коли наукові теорії, що суперечили канонічним релігійним текстам стали істотно впливати не тільки на погляди наукової спільноти, але й на масову свідомість. Це було реакцією захисників традиційного релігійного світогляду на нову наукову картину світу, і насамперед на теорію еволюції, запропоновану Чарльзом Дарвіном. Термін був поширений християнськими фундаменталістами, що різко протистояли науковому впливу.

Слайд 4

Прихильники «наукового креаціонізму» критикують точку зору біологів-еволюціоністів, помилково стверджуючи, що сучасна біологія принципово не в змозі пояснити походження життя і розуму. Тезами «наукових креаціоністів» є: неможливість походження життя з неорганічних молекул (що має побічний стосунок до еволюції) «неспрощувальна складність» деяких біологічних систем (око, система гемостазу тощо) «потопна геологія» (стратиграфічна колонка утворена внаслідок біблійного Потопу) відсутність «перехідних форм» та багато інших.

Слайд 5

Слайд 6

Перша книга Старого заповіту — Книга Буття досить детально розповідає про створення Богом Всесвіту. Першим був створений Космос, як першооснова Всесвіту потім Земля: «На початку Бог створив Небо та землю. »

Слайд 7