X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Створений звіт ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

Завантажити презентацію

Створений звіт ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Звіт ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» про виконання грантів ГФ 6 Раунд (січень-липень 2012 р.) ГФ 10 Раунд (січень-червень 2012 р.)

Слайд 2

6 Раунд

Слайд 3

Виконання цілей

Слайд 4

Ціль 2. Лікування 10 020 пацієнтів передані до державної програми лікування у результаті гранту 6 Раунду. 252 пацієнта успішно завершили програми реабілітації для наркозалежних. проведено 7 навчальних циклів для мультидисциплінарних команд, які охопили 170 фахівців з 50 мультидісциплінарних команд. 93 фахівці лікувальних закладів були охоплені програмою клінічного менторінгу. проведено додаткову закупівлю медикаментів та засобів медичного призначення: -антиретровірусні препарати – 9 188 076 грн; -тест-системи для визначення СД-4 – 1 400 432 грн.

Слайд 5

Ціль3. Догляд та підтримка підготовлено та проведено тренінг «Паліативна допомога для дітей, які живуть з ВІЛ/СНІД» для соціальних працівників та психологів. підготовлено та проведено тренінг «Розкриття ВІЛ статусу», що включав процес розкриття статусу, психологічний вплив на дітей і батьків, найкращі підходи до надання послуг. Фахівці Національної дитячої клініки «Охматдит» відвідали 7 регіонів для надання технічної допомоги медичному персоналу, який працює з ВІЛ-позитивними дітьми. Особливу увагу було приділено 2-м дитячим будинкам. Педіатри Чернівецького та Одеського регіональних центрів СНІД пройшли стажування в клініці «Охматдит».